Meghan poruší 40 let starou tradici, porodí mimo Londýn. Dítě vévodů bude influencer

Magazín Magazín
Aktualizováno 2. 4. 2019 10:28
Vévodkyně Meghan a princ Harry očekávají na jaře narození svého prvního potomka. Podle řady zpráv by se první dítě vévodů ze Sussexu, kteří se vzali loni v květnu, mělo narodit během dubna. Vévodové se před narozením potomka odstěhují z Londýna do Frogmore Cottage, která je součástí areálu hradu Windsor. A podle nejnovější zpráv by manželka prince Harryho měla jejich potomka přivést na svět nikoliv v tradiční londýnské nemocnici Lindo Wing, ale v porodnici blíže Windsoru. Poruší tím tradici nastavenou od 70. let 20. století. Podívejte se, co dalšího se o budoucím členovi královské rodiny zatím ví.
Foto: Reuters

Jméno

O jménu, stejně jako o pohlaví, se zatím stále pouze diskutuje. Pokud by vévodové šli tradiční cestou windsorské dynastie, předpokládá se, že potenciálními jmény jsou Alice, Mary, Elizabeth nebo Victoria pro holčičku a Philip, Frederick, Charles, Arthur, Edward nebo James pro chlapečka. Do hry ale ještě vstupuje americký původ vévodkyně Meghan, nebo jméno Harryho matky, Diany. 

Nejmladší syn prince Williama a vévodkyně Kate dostal jméno čtyři dny po porodu, a to Louis Arthur Charles. 

Arthur odkazuje na prostřední jméno krále Jiřího VI., otce královny Alžběty II. A Charles je jméno dědečka dítěte, otce prince Williama. 

 

Právě se děje

Další zprávy