Meghan poruší 40 let starou tradici, porodí mimo Londýn. Dítě vévodů bude influencer

Magazín Magazín
Aktualizováno 2. 4. 2019 10:28
Vévodkyně Meghan a princ Harry očekávají na jaře narození svého prvního potomka. Podle řady zpráv by se první dítě vévodů ze Sussexu, kteří se vzali loni v květnu, mělo narodit během dubna. Vévodové se před narozením potomka odstěhují z Londýna do Frogmore Cottage, která je součástí areálu hradu Windsor. A podle nejnovější zpráv by manželka prince Harryho měla jejich potomka přivést na svět nikoliv v tradiční londýnské nemocnici Lindo Wing, ale v porodnici blíže Windsoru. Poruší tím tradici nastavenou od 70. let 20. století. Podívejte se, co dalšího se o budoucím členovi královské rodiny zatím ví.
Foto: Reuters

Místo porodu

Prvotní spekulace britského tisku hovořily o tom, že 37letá Meghan bude rodit v nemocnici Frimley Park v Surrey, což je blíže windsorskému sídlu Frogmore House.

Následně se vyrojily zprávy o tom, že stejně jako jiné členky královské rodiny přivede potomka na svět v londýnské nemocnici Lindo Wing. Personál nemocnice byl údajně upozorněn na to, aby si v dubnu nebral dovolenou. "Všichni si myslí, že to má co dělat s královským dítětem, ale nikdo nic nepotvrdil," citoval tehdy jeden ze svých zdrojů britský deník The Telegraph. 

V posledních týdnech se však hovoří o tom, že vévodkyně poruší rodinnou tradici nastavenou v 70. letech 20. století, do Lindo Wing nakonec nezamíří a dítě se narodí na soukromějším místě. V úvahu připadá nemocnice nedaleko jejich nového domova ve Windsoru. 

 

Právě se děje

Další zprávy