Oscarová móda: Nahá bříška, sexy rozevláté šaty i kritika za chundelatou kočku

ČTK eri ČTK, eri
26. 4. 2021 7:25
Milovníci haute couture si mohou po dlouhé době užít pohled na nejluxusnější róby předních světových návrhářů. Letošní ročník předávání Oscarů se sice konal v menším rozsahu než obvykle, s nižším počtem celebrit i kamer a s přísnými opatřeními kvůli pandemii covidu-19. Ale to nijak neubralo na okázalosti, stylu a eleganci většiny přítomných.
Holá bříška, výstřihy a rozevláté šaty. Odvaha na oscarovém červeném koberci nechyběla | Video: Associated Press

Výrazným trendem na červeném koberci bylo odhalené bříško, které předvedla například Zendaya ve výrazných žlutých šatech od Valentina.

Ještě o kus dál zašla s průstřihy zpěvačka Andra Day, která se oblékla do sexy zlatých šatů, jež krom průstřihu na břiše zdobil i velkorysý véčkový rozparek, který jí odhaloval o něco víc, než jen nohu a celé stehno.

Peříčková sukně Laury Dernové se rychle stala terčem internetových vtipů, některým lidem připomínala labuť, jiným zase chundelatou kočku. Užijte si nejlepší róby ve videu z červeného koberce.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 26 minutami

Salač odstartuje do Velké ceny San Marina z předposlední řady

Filipu Salačovi kvalifikace na Velkou cenu San Marina silničních motocyklů nevyšla, do nedělního závodu Moto3 odstartuje z předposlední deváté řady. Devatenáctiletý český jezdec byl klasifikován na 26. místě, což je jeho nejhorší kvalifikační výsledek od Malajsie v listopadu 2019.

Salač po vydařeném pátku, kdy v trénincích figuroval v nejlepší desítce, nedokázal v dnešním třetím tréninku na rozdíl od většiny soupeřů zrychlit a musel už do první části kvalifikace. V ní obsadil dvanácté místo a do druhé části pro nejrychlejších osmnáct nepostoupil.

V italském Misanu se na prvních čtyřech místech nejslabší třídy seřadili domácí jezdci, třetí pole position v sezoně vybojoval Romano Fenati.

Kvalifikace na Velkou cenu San Marina, závod mistrovství světa silničních motocyklů v Misanu:

Moto3: 1. Fenati (It./Husqvarna) 1:41,756, 2. Foggia (It./Honda) -0,257, 3. Antonelli (It./KTM) -0,264, …26. Salač (ČR/KTM) nepostoupil do druhé části kvalifikace.

MotoGP: 1. Bagnaia (It./Ducati) 1:31,065, 2. Miller (Austr./Ducati) -0,249, 3. Quartararo (Fr./Yamaha) -0,302.

Další zprávy