Keanu Reeves je pravý gentleman, neosahává ženy při focení. To je úlet, reaguje herec

Magazín Magazín
13. 6. 2019 12:19
Kanadský herec Keanu Reeves v posledních týdnech boduje mezi fanoušky. Nejen že zažívá velký návrat díky akční sérii John Wick a účasti v připravované hře Cyberpunk 2077, ale body sbírá i za své gentlemanské vystupování. Lidé jej na sociálních sítích chválí za to, že při pózování na fotkách s kolegyněmi si dává pozor na ruce a nesnaží se blízkosti využít pro osahávání.
Keanu Reeves
Keanu Reeves | Foto: Profimedia.cz

"Reeves ovládl umění pózovat s ženami, aniž by je osahával," chválí jej americký zpravodajský web CNN. Fotografie kanadského herce s fanynkami i hereckými kolegyněmi sklízí úspěch na sociálních sítích.

Podle lidí se Reeves chová jako gentleman, je ohleduplný a respektuje osobní prostor žen.  

Podle některých fanoušků je to zřejmá reakce na hnutí #MeToo, jež upozorňuje na sexuální obtěžování žen.

Reeves americkému magazínu People řekl, že o glorifikaci svého gentlemanství neměl tušení. "To je ujetý. Ale je to super," nechal se slyšet herec.

Kanaďan, který se narodil v Bejrútu anglické tanečnici a čínsko-havajskému geologovi, začal kariéru koncem 80. let a největší úspěch slavil především v 90. letech a na přelomu milénia, kdy ztvárnil hlavní roli ve filmu Matrix.  

Video: Podívejte se na recenzi k filmu John Wick 3

Na třetím pokračování akčního snímku John Wick poznáze styl po několika okamžicích, tvrdí filmový kritik Kamil Fila. | Video: Kamil Fila, Blahoslav Baťa
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Část dálnice D3 Ševětín-Borek se otevře motoristům, řidiči se po ní projedou už odpoledne

Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) v úterý zprovozní část dálnice D3 Ševětín-Borek dlouhou 10,7 kilometru. Řidiči by po ní měli poprvé projet kolem 15:00. Úsek staví firma Eurovia CS, náklady jsou zatím 1,27 miliardy Kč bez DPH, řekl mluvčí ŘSD Jan Rýdl. Otevření se zúčastní i ministr dopravy Vladimír Kremlík (za ANO).

Část Ševětín-Borek chtěl stát původně dokončit v březnu 2020. "Stavba není hotová, ale podle norem a zákonů unese bezpečný provoz, proto nebudeme čekat (se zprovozněním) na dokončení. Máme řidiče rádi, jakmile to jde, stavby zprovozňujeme," uvedl Rýdl.

Na úseku, který se staví od března 2017, vyvlastnil stát asi deset pozemků. V září tam silničáři zprovoznili 50 metrů dlouhou část, jejíž dostavbu blokovala žaloba majitele pozemku proti vyvlastnění, kterou soud zamítl v květnu.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Na jihu Chile se ztratilo armádní letadlo se 38 lidmi na palubě, mířilo na Antarktidu

Na jihu Chile se ztratilo z radarů vojenské letadlo se 38 osobami na palubě, informují o tom místní média. Podle nich mířil letoun z města Punta Arenas na chilskou základnu v Antarktidě. Chilská armáda vyslala na místo pátrací a záchranný tým.

"Na palubě (vojenského dopravního letounu) C-130 Hercules cestovalo 38 lidí, z toho 17 byla posádka a 21 cestující," uvedlo chilská letectvo v prohlášení. Letoun měl dovézt materiál a techniky na základnu v Antarktidě, uvedl deník La Tercera.

Letadlo startovalo z Punta Arenas v 16:55 místního času, rádiový kontakt s ním byl ztracen v 18:13 místního času (22:13 SEČ).

Chilský prezident Sebastián Piňera oznámil, že spolu s ministry vnitra a obrany situaci sleduje a ráno se proto chystá do Punta Arenas.

Zdroj: ČTK
Další zprávy