Keanu Reeves je pravý gentleman, neosahává ženy při focení. To je úlet, reaguje herec

Magazín Magazín
13. 6. 2019 12:19
Kanadský herec Keanu Reeves v posledních týdnech boduje mezi fanoušky. Nejen že zažívá velký návrat díky akční sérii John Wick a účasti v připravované hře Cyberpunk 2077, ale body sbírá i za své gentlemanské vystupování. Lidé jej na sociálních sítích chválí za to, že při pózování na fotkách s kolegyněmi si dává pozor na ruce a nesnaží se blízkosti využít pro osahávání.
Keanu Reeves
Keanu Reeves | Foto: Profimedia.cz

"Reeves ovládl umění pózovat s ženami, aniž by je osahával," chválí jej americký zpravodajský web CNN. Fotografie kanadského herce s fanynkami i hereckými kolegyněmi sklízí úspěch na sociálních sítích.

Podle lidí se Reeves chová jako gentleman, je ohleduplný a respektuje osobní prostor žen.  

Podle některých fanoušků je to zřejmá reakce na hnutí #MeToo, jež upozorňuje na sexuální obtěžování žen.

Reeves americkému magazínu People řekl, že o glorifikaci svého gentlemanství neměl tušení. "To je ujetý. Ale je to super," nechal se slyšet herec.

Kanaďan, který se narodil v Bejrútu anglické tanečnici a čínsko-havajskému geologovi, začal kariéru koncem 80. let a největší úspěch slavil především v 90. letech a na přelomu milénia, kdy ztvárnil hlavní roli ve filmu Matrix.  

Video: Podívejte se na recenzi k filmu John Wick 3

Na třetím pokračování akčního snímku John Wick poznáze styl po několika okamžicích, tvrdí filmový kritik Kamil Fila. | Video: Kamil Fila, Blahoslav Baťa
 

Právě se děje

Další zprávy