Keanu Reeves je pravý gentleman, neosahává ženy při focení. To je úlet, reaguje herec

Magazín Magazín
13. 6. 2019 12:19
Kanadský herec Keanu Reeves v posledních týdnech boduje mezi fanoušky. Nejen že zažívá velký návrat díky akční sérii John Wick a účasti v připravované hře Cyberpunk 2077, ale body sbírá i za své gentlemanské vystupování. Lidé jej na sociálních sítích chválí za to, že při pózování na fotkách s kolegyněmi si dává pozor na ruce a nesnaží se blízkosti využít pro osahávání.
Keanu Reeves
Keanu Reeves | Foto: Profimedia.cz

"Reeves ovládl umění pózovat s ženami, aniž by je osahával," chválí jej americký zpravodajský web CNN. Fotografie kanadského herce s fanynkami i hereckými kolegyněmi sklízí úspěch na sociálních sítích.

Podle lidí se Reeves chová jako gentleman, je ohleduplný a respektuje osobní prostor žen.  

Podle některých fanoušků je to zřejmá reakce na hnutí #MeToo, jež upozorňuje na sexuální obtěžování žen.

Reeves americkému magazínu People řekl, že o glorifikaci svého gentlemanství neměl tušení. "To je ujetý. Ale je to super," nechal se slyšet herec.

Kanaďan, který se narodil v Bejrútu anglické tanečnici a čínsko-havajskému geologovi, začal kariéru koncem 80. let a největší úspěch slavil především v 90. letech a na přelomu milénia, kdy ztvárnil hlavní roli ve filmu Matrix.  

Video: Podívejte se na recenzi k filmu John Wick 3

Na třetím pokračování akčního snímku John Wick poznáze styl po několika okamžicích, tvrdí filmový kritik Kamil Fila. | Video: Kamil Fila, Blahoslav Baťa
 

Právě se děje

před 2 hodinami

WADA opět suspendovala moskevskou antidopingovou laboratoř

Světová antidopingová agentura WADA odebrala moskevské laboratoři oprávnění, které jí umožňovalo provádět analýzy krevních vzorků pro biologické pasy sportovců. K předběžnému opatření organizace sáhla měsíc a půl poté, co Rusko potrestala čtyřletým zákazem účasti na vrcholných sportovních akcích kvůli manipulaci s daty z moskevské laboratoře.

Zařízení v ruské metropoli bylo suspendováno už v roce 2015, kdy se poprvé objevilo podezření z krytí dopingu domácích sportovců. Oprávnění provádět analýzy krevních vzorků Moskva získala částečně zpět v roce 2016. Nyní může laboratoř dokončit prověrku vzorků, které už obdržela, nové ale musí být poslány do jiných zařízení.

WADA 9. prosince rozhodla, že příští čtyři roky nesmí Rusko na olympijských a paralympijských hrách ani světových šampionátech vystupovat pod svou vlajkou a se svou hymnou. Na vrcholných akcích včetně OH 2020 v Tokiu a ZOH 2022 v Pekingu by se mohli jako neutrální sportovci představit jen ti závodníci, kteří prokazatelně nemají se systematickým dopingem v zemi nic společného. Rusko se proti trestu odvolalo k mezinárodní arbitráži CAS.

před 2 hodinami

Koulař Staněk předvedl v Nehvizdech světový výkon roku

Koulař Tomáš Staněk se po halovém mítinku Hvězdy v Nehvizdech ujal vedení v letošních světových tabulkách výkonem 21,23 metru. Český rekordman se za hranici 21 metrů dostal třikrát z pěti zdařených pokusů, jeho nejslabší vrh měřil 20,57, čímž hned v první sérii předčil své sezonní maximum ze sobotního zahajovacího startu v Jablonci nad Nisou (20,06).

Staněk jako druhý koulař v začínající sezoně překonal 21 metrů, tabulky dosud vedl Srb Asmir Kolašinac výkonem 21,06. I další dva Staňkovy pokusy by na Kolašinace stačily. Už ve druhé sérii předvedl rekord mítinku 21,09, v páté se zlepšil na 21,22. Nejdelším pokusem soutěž zakončil, druhé místo obsadil Polák Jakub Szyszkowski výkonem 20,31.

Staněk přesto nebyl úplně nadšený. "Všechny pokusy byly v konci takový, že jsem vystrčil zadek a sklonil hlavu, takže nenabraly ten správnej kopec. A to dělá trošku tu stopu dolů, škoda, ale série výborná," řekl přece jen spokojený Staněk ve videopřenosu z mítinku. "V Jablonci jsem byl dost opatrnej, protože jsme lehce změnili techniku a furt se na tom pracuje. Ale konečně je tam energie, jak se nebojím a pustím to tam, a na tomhle se dá stavět," dodal svěřenec Petra Stehlíka.

Další zprávy