Keanu Reeves je pravý gentleman, neosahává ženy při focení. To je úlet, reaguje herec

Magazín Magazín
13. 6. 2019 12:19
Kanadský herec Keanu Reeves v posledních týdnech boduje mezi fanoušky. Nejen že zažívá velký návrat díky akční sérii John Wick a účasti v připravované hře Cyberpunk 2077, ale body sbírá i za své gentlemanské vystupování. Lidé jej na sociálních sítích chválí za to, že při pózování na fotkách s kolegyněmi si dává pozor na ruce a nesnaží se blízkosti využít pro osahávání.
Keanu Reeves
Keanu Reeves | Foto: Profimedia.cz

"Reeves ovládl umění pózovat s ženami, aniž by je osahával," chválí jej americký zpravodajský web CNN. Fotografie kanadského herce s fanynkami i hereckými kolegyněmi sklízí úspěch na sociálních sítích.

Podle lidí se Reeves chová jako gentleman, je ohleduplný a respektuje osobní prostor žen.  

Podle některých fanoušků je to zřejmá reakce na hnutí #MeToo, jež upozorňuje na sexuální obtěžování žen.

Reeves americkému magazínu People řekl, že o glorifikaci svého gentlemanství neměl tušení. "To je ujetý. Ale je to super," nechal se slyšet herec.

Kanaďan, který se narodil v Bejrútu anglické tanečnici a čínsko-havajskému geologovi, začal kariéru koncem 80. let a největší úspěch slavil především v 90. letech a na přelomu milénia, kdy ztvárnil hlavní roli ve filmu Matrix.  

Video: Podívejte se na recenzi k filmu John Wick 3

Na třetím pokračování akčního snímku John Wick poznáze styl po několika okamžicích, tvrdí filmový kritik Kamil Fila. | Video: Kamil Fila, Blahoslav Baťa
 

Právě se děje

před 1 minutou

Ingebritsen má z atletického HME double, vyhrál i trojku

Nor Jakob Ingebrigtsen po triumfu na 1500 metrů vyhrál na atletickém halovém mistrovství Evropy i závod na 3000 metrů. Dvacetiletému běžci se v Toruni povedl podobný double jako na venkovním ME 2018 v Berlíně, kde vyhrál závody na 1500 a 5000 metrů.

Díky zrychlení v závěru Ingebritsen vyhrál nejdelší halový závod v osobním rekordu 7:48,20. Na trojce obhájil titul z předloňského HME v Glasgow, kde na patnáctistovce nestačil na Poláka Marcina Lewandowského. Toho letos porazil.

Na halový evropský trůn v sedmiboji se vrátil nejlepší vícebojař současnosti Kévin Mayer. Devětadvacetiletý Francouz nasbíral 6392 bodů, čímž zaostal o 87 bodů za svým evropským rekordem z HME 2017 v Bělehradu. Španělský obhájce titulu Jorge Ureňa tentokrát získal stříbro (6158), bronz zůstal v Polsku zásluhou osobního rekordu Pawla Wiesiolka (6133).

Titul na 60 metrů překážek obhájila Nizozemka Nadine Visserová v nejlepším letošním světovém čase 7,77 sekundy. Zvítězila před britskými sestrami Cindy Semberovou (7,89) a Tiffany Porterovou (7,92). Třiatřicetiletá Porterová si pro medaili doběhla v roušce.

V dnešním finálovém programu se z českých atletů představí jen štafeta čtvrtkařů, která nastoupí ve složení Vít Müller, Pavel Maslák, Michal Desenský a Patrik Šorm.

Zdroj: ČTK
Další zprávy