reklama
 
 
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Gravel bike na míru z dílny české značky Kolos

Gravel bike definuje nové standardy a nároky pro kola. "Štěrkaři" hledají rychlý a spolehlivý stroj na špatné cesty.

Nový gravel bike české značky Kolos však nabízí mnohem více - díky on-line konfiguraci kola umožňuje velkou škálu individuální specifikace a sestavit si kolo přímo na míru. Můžete si tak vytvořit jednodušší fitness kolo, náročnější adventure bike či k plně vybavené kolo pro dálkové expedice.

Kolo je stavěno na lehkém, ale robustním rámu z Chrom - molybdenové oceli. CrMo ocel se vrací s velkou vervou, v některých segmentech cyklistiky je díky svým vlastnostem nenahraditelná. Ztenčovaný ocelový rám, dosahuje nízké hmotnosti, je pevný a pružný a spolehlivě obstojí v oblastech náročné a expediční cyklistiky.

Gravel Bike Kolos si můžete postavit na míru přesně podle vašich potřeb. Zvolíte si výšku rámu, jeho barvu a pak si již vytváříte kolo s ideálním osazením a doplňky.  Osazení kola tvoří kvalitní a prověřené komponenty za kterými stojí silné značky. V konfigurátoru najdete komponenty Shimano, Humpert, SKS, Schwalbe či Herrmans. Ani cestovateli prověřené výrobky od značek Ortlieb, Brooks či Tubus zde nemohou chybět.

Kolos No4 Gravel bike stavěný na chrom-molybdenovém rámu je tou správnou volbou pro každého, kdo chce odolné a rychlé kolo s možností rozšíření na vícedenní výlety s bikepacking výbavou nebo vícedenní expedice na těžko.

Hodně zdaru a mnoho ujetých kilometrů!

www.kolosbikes.com

autor: komerční článek | 15. 5. 2018 13:47

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama