GRAFIKA "Babiš je vyčůranej." Ministr se stal terčem vtipů

Magazín Aktuálně.cz Magazín, Aktuálně.cz, Twitter, Thinkstock
16. 6. 2015 20:15
Sotva se objevila fotka Andreje Babiše u pisoáru, hned se vyrojily vtipy. Připomeňte si nové i ty starší.

Andrej Babiš je pověstný svou aktivitou na Twitteru a také snahou o lidovost. Tentokrát si však Češi myslí, že překročil určitou mez, když se nechal vyfotit u pisoáru na hudebním festivalu Votvírák. Na jeho fotku vzniklo mnoho vtipů. A nejsou to jediné anekdoty o ministrovi financí.

Víte, jak se stal Andrej Babiš ministrem? A jak přišel k Lidovým novinám? A znáte nejkratší vtip o Babišovi?

Foto: Twitter

Babiš u pisoáru

Jeden z vtipů, které komentovaly fotku ministra financí na festivalu Votvírák: "O čem svědčí Babišova fotka u pisoáru? Že je pěkně vyčůranej, ale to už víme dávno."

 

Právě se děje

před 27 minutami

Indičtí policisté zastřelili podezřelé ze znásilnění a vraždy

Indičtí policisté zastřelili čtveřici mužů podezřelých ze znásilnění a vraždy 27leté veterinářky. Muži se pokusili během rekonstrukce na místě, kde se čin minulý týden odehrál, policisty odzbrojit a utéct. Ti ale zahájili palbu. Dva policisté jsou zranění. Informoval o tom dnes zpravodajský server BBC.

Spálené tělo veterinářky bylo nalezeno minulý čtvrtek pod silničním nadjezdem ve vesnici nedaleko města Hajdarábád. Podle policie byla oběť před smrtí zřejmě hromadně znásilněna, nicméně kvůli špatnému stavu jejího těla to lze jen těžko ověřit. Policie zatkla čtyři podezřelé a dočasně postavila mimo služby tři policisty, kteří podle rodiny oběti nereagovali dostatečně rychle poté, co byla veterinářka nahlášena jako nezvěstná.

Zdroj: ČTK
Další zprávy