GRAFIKA "Babiš je vyčůranej." Ministr se stal terčem vtipů

Magazín Aktuálně.cz Magazín, Aktuálně.cz, Twitter, Thinkstock
16. 6. 2015 20:15
Sotva se objevila fotka Andreje Babiše u pisoáru, hned se vyrojily vtipy. Připomeňte si nové i ty starší.

Andrej Babiš je pověstný svou aktivitou na Twitteru a také snahou o lidovost. Tentokrát si však Češi myslí, že překročil určitou mez, když se nechal vyfotit u pisoáru na hudebním festivalu Votvírák. Na jeho fotku vzniklo mnoho vtipů. A nejsou to jediné anekdoty o ministrovi financí.

Víte, jak se stal Andrej Babiš ministrem? A jak přišel k Lidovým novinám? A znáte nejkratší vtip o Babišovi?

Foto: Twitter

Babiš u pisoáru

Jeden z vtipů, které komentovaly fotku ministra financí na festivalu Votvírák: "O čem svědčí Babišova fotka u pisoáru? Že je pěkně vyčůranej, ale to už víme dávno."

 

Právě se děje

před 25 minutami

Nechte polské ženy chodit na interrupci v Česku, vyzývají Piráti

Piráti vyzývají vládu, aby umožnila polským ženám podstoupit interrupci v českých zdravotnických zařízeních. Kabinet by podle opoziční strany měl Polkám tuto možnost nabídnout kvůli rozhodnutí polského ústavního soudu, který minulý týden zakázal provádět interrupce z důvodu poškození plodu. Proti rozhodnutí soudu se demonstruje v mnoha polských městech.

"Jakmile to bude jenom trochu možné, Česká republika by měla poskytnout maximální součinnost v poskytování lékařské péče ženám, jejichž vlastní vláda jim možnost volby odepírá," uvedl pirátský poslanec František Kopřiva. Podle něj znamená rozhodnutí polského ústavního soudu omezování lidských práv, Česko by od něj nemělo odvracet zrak.

Zdroj: ČTK
Další zprávy