reklama
 
 

Začala soutěž o nejlepší fotku českého Instagramu. Vítěze čeká iPhone nebo fotoaparát

15. 11. 2018 10:16
Pod názvem #Nejfoto2018 odstartovala soutěž o nejlepší fotku českého Instagramu. Na vítěze, který bude vyhlášen 29. listopadu, čeká mimo jiné nový telefon iPhone XR nebo bezzrcadlovka.

"Soutěž propojuje scénu influencerů s běžnými uživateli Instagramu. Je v současné chvíli největší soutěží na českém a slovenském Instagramu, hlasují instagrameři a porotci jsou také instagrameři," vysvětluje Tomáš Bajer ze společnosti Vyvolej.to, která soutěž pořádá.

Soutěž #Nejfoto2018

Do soutěže se může přihlásit každý, kdo splní několik základních pravidel: přihlášená fotka smí být jenom jedna. Musí být vyfocená a nahraná na Instagram v průběhu letošního roku. A do soutěže musí být přihlášena do půlnoci 25. listopadu. 

"Soutěž vznikla spontánně z naší potřeby udělat něco pro český a slovenský Instagram," vysvětluje Tomáš Bajer. O vítězi ceny instagramerů rozhodují svým hlasováním uživatelé na webu: vyvolej.to/nejfoto/2018. Rozhoduje počet hlasů, který fotka získá.

Kromě ceny instagramerů (kde může hrát svou roli počet sledujících, které má soutěžící na instagramu), se v soutěži vyhlašují ještě ceny porotců. V těch už počet sledujících na Instagramu nehraje žádnou roli. Šanci uspět má každý, kdo dokáže do soutěže poslat zajímavou fotku.

"Porota je sestavena tak, aby každý z porotců s velkou pravděpodobností vybíral jiný typ fotografií ať již po estetické, či obsahové stránce," vysvětluje Bajer. Vyhlášení soutěže proběhne 29. listopadu v žižkovském Prostoru 39.

Pro vítěze je připravena řada cen, mezi nimi iPhone XR nebo bezzrcadlovka Fujifilm X-A5.

Aktuálně.cz je mediálním partnerem soutěže.

15. 11. 2018 10:16

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama