reklama
 
 

Top fotky 2018. Startuje unikátní seriál, představí nejlepší snímky našich fotografů

26. 12. 2018 10:05
Noviny v České republice i po celém světě před Silvestrem přinášejí nejzajímavější novinářské fotky uplynulého roku. Obvykle je přebírají ze servisu světových foto agentur. My jsme se rozhodli, že kromě toho dáme významný prostor také našim vlastním fotografům. V unikátním seriálu, který začne zítra, představíme jejich snímky roku 2018.

Pro většinu novinářů a fotožurnalistů je jejich práce zároveň i koníčkem. Rozhodli jsme se, že požádáme fotografy, kteří pracují pro Aktuálně.cz a pro další tituly nakladatelství Economia, aby na konci roku sami představili snímky, které jim letos dělaly radost - a doufáme, že potěší i vás.

Vzniklo šest zajímavých a pozitivně laděných fotogalerií. Jejich autory jsou hlavní fotograf Aktuálně.cz Jakub Plíhal, Tomáš Vocelka (kterého znáte z rubriky Foto a také díky jeho leteckým snímkům), Lukáš Bíba, Honza Mudra, Milan Bureš a Libor Fojtík (pracují pro Hospodářské noviny, magazín Ego! a další tituly Economie).

Někteří z fotografů do svých galerií přidali i ukázky ze své volné tvorby, do které se pouštějí jen pro radost z fotografování.

Jako první ochutnávku se můžete podívat na dnešní fotogalerii, kde od každého autora přinášíme jeden snímek. Seriál startuje už zítra, tedy ve čtvrtek 27. prosince a bude vycházet každý den až do 1. ledna. Najdete ho vždy v rubrice Foto na Aktuálně.cz (magazin.aktualne.cz/foto).

Máte se na co těšit, protože mezi fotografy jsou mimo jiné dva letošní vítězové Czech Press Photo nebo držitel filmařské ceny Pavla Kouteckého.

autoři: Foto, dap | 26. 12. 2018 10:05

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama