reklama
 
 

Práce snů: Vítěz soutěže procestuje svět jako fotograf a vypravěč letních příběhů

AKTUALIZOVÁNO 9. 6. 2017
Zní to lákavě. Celý rok se pohybovat na místech, kde je zrovna léto. Cestovat po světě, fotit, psát krátké příběhy. Právě takovou práci teď můžete získat. Člověka, který by to dokázal, teď hledá výrobce fotoaparátů Canon, a to prostřednictvím soutěže na Instagramu. Přihlášené příspěvky bude posuzovat porota, v níž zasedne i americká herečka, zpěvačka a modelka Zoë Kravitz.

Úspěšný kandidát na pozici vypravěče příběhů podnikne během roku několik cest za létem po celém světě. Podle podmínek soutěže získá vítěz letenky v ceně maximálně 33 000 eur, ubytování na dvě noci v každé z šesti vybraných destinací a příspěvek 1500 britských liber na každý měsíc po dobu 11 měsíců. Za to musí v době cesty zveřejňovat každý den jeden příspěvek na Instagramu.

"Hledáme někoho, kdo bude inspirovat ostatní, někoho, kdo dokáže realizovat myšlenku Live For The Story a dokáže tak, že každý okamžik má potenciál být důležitý a nezapomenutelný," říká Ladislav Paleček, generální ředitel Canon Česká republika a Slovensko.

Zájemci mohou svoji přihlášku podat prostřednictvím sociální sítě Instagram zapojením se do soutěže s názvem 365 Days of Summer. Ke snímku s příběhem o maximální délce 50 slov je potřeba přidat hashtagy #LiveForTheStory a @CanonCZSK.

Posouzení přihlášek proběhne na základě řady hledisek, kdy roli bude hrát i výpravnost snímků a jejich vizuální přitažlivost, originalita a inspirativnost. 

"Léto je časem spontánnosti a prožívání okamžiků. Chceme lidi povzbudit k maximálnímu vychutnání každé sekundy, protože jakákoli z nich může přinést ten opravdu nejlepší příběh," vysvětluje ambasadorka kampaně Zoë Kravitz.

9. 6. 2017

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama

  Sponzorované odkazy

  reklama