Nejhezčí fotky zvířat 2021: Dostihy na pláži, tygr Garfield a létající kráva

Nejhezčí fotky zvířat 2021: Dostihy na pláži, tygr Garfield a létající kráva
Navesh Chitrakar: Ráno plné smogu na řece Jamuně v Indii. Lidé z loďky krmí racky (listopad 2021).
Alexandre Meneghini: Kubánský chovatel holubů Yonisbel Santana pózuje fotografovi na střeše svého domu v Havaně (květen 2021).
Alexandre Meneghini: Bengálský tygr Garfield v havanské zoo (duben 2021).
Arnd Wiegmann: Letní pastva na horských loukách skončila, a tak vrtulník přenáší krávu švýcarského zemědělce do podhorské oblasti, kde bude trávit zimní měsíce (konec srpna 2021).
Foto: Reuters
Reuters Tomáš Vocelka Dan Poláček Reuters, Tomáš Vocelka, Dan Poláček
25. 12. 2021 17:55
Špičkoví fotoreportéři z agentury Reuters si musí umět poradit s jakýmkoliv tématem. Třeba i s fotografováním zvířat. Podařilo se jim zachytit lišku před dveřmi britského premiéra, modré psy na dvoře chemické továrny v Rusku nebo zpívající prasátko. Výběr toho nejlepšího z letošního roku přinášíme ve fotogalerii.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Aktualizováno před 3 hodinami

V širší nominaci Lotyšů na ZOH jsou čtyři hráči z extraligy

Čtyři hráči z české extraligy jsou v širší, jednatřicetičlenné nominaci hokejistů Lotyšska na únorové olympijské hry v Pekingu. Do výběru kouče Harijse Vitolinše, z kterého vypadne při uzavřením kádru ještě šest hráčů, se dostal obránci Uvis Janis Balinskis z Litvínova, Roberts Mamčics ze Zlína a útočníci Martinš Dzierkals z Plzně a Roberts Bukarts z Vítkovic.

Hokejisté Ruska mají v sedmatřicetičlenné nominaci sedm majitelů zlatých medailí z Pchjongčchangu. Šanci zopakovat triumf mohou mít v týmu kouče Alexeje Žamnova obránci Vjačeslav Vojnov z Dynama Moskva, Jegor Jakovlev z Magnitogorsku a Nikita Něstěrov s útočníky Sergejem Andronovem a Michailem Grigorenkem z CSKA Moskva a dalšími forvardy Nikitou Gusevem z Petrohradu a Vadimem Šipačovem, Vojnovovým klubovým spoluhráčem.

před 3 hodinami

Ukrajinský soud odročil na středu jednání o uvalení vazby na exprezidenta Porošenka, kterému ve vlasti hrozí zatčení kvůli podezření z vlastizrady

Další zprávy