Kouzlo zrcadlení. Tak vidí svět špičkoví fotografové extrémních sportů

Kouzlo zrcadlení. Tak vidí svět špičkoví fotografové extrémních sportů
Philip Platzer: Motocyklový závodník Miguel Oliveira při závodu MotoGP projíždí rakouským tunelem Gleinalmtunnel.
Jaanus Ree: Parkouristé Dimitris Kyrsanidis a Jason Paul během soutěže v tureckém Istanbulu.
Jaanus Ree: Odraz jezdce BMX Eerika Orga v očích kočky.
Kelvin Trautman: Běžec Ryan Sandes ve francouzském Chamonix.
Foto: Red Bull Content Pool
Foto
30. 5. 2020 11:59
Se zrcadlením se dají na fotkách dělat divy. Dokazují to snímky špičkových světových sportovních fotografů, kteří se zaměřují na extrémní sporty a na akce Red Bullu. Prohlédněte si výběr toho nejlepšího, co za poslední dobu nafotografovali.

Výrobce energetických nápojů je známý tím, že spolupracuje se světovými hvězdami sportovní fotografie, a navíc pořádá i velmi prestižní fotografickou soutěž Red Bull Illume. Ta je zaměřena právě na snímky extrémních sportů.

Editoři, kteří se ve firmě starají o mediální obsah, velmi často sestavují tematické výběry zajímavých snímků, které v poslední době vznikly. Toto je jeden z nich.

 

Právě se děje

před 25 minutami

Za nadbytečný zřejmě označí vláda ANO a ČSSD senátní návrh na ústavní zakotvení práva bránit sebe i jiné se zbraní za podmínek stanovených zákonem

Za nadbytečný zřejmě označí vláda ANO a ČSSD senátní návrh na ústavní zakotvení práva bránit sebe i jiné se zbraní za podmínek stanovených zákonem. K úpravě Listiny základních práv a svobod pošle kabinet zákonodárcům podle podkladů pro pondělní schůzi neutrální stanovisko. Měl by v něm varovat před "překotnými a neuváženými" dílčími změnami listiny.

Zdroj: ČTK
Další zprávy