Kouzlo zrcadlení. Tak vidí svět špičkoví fotografové extrémních sportů

Kouzlo zrcadlení. Tak vidí svět špičkoví fotografové extrémních sportů
Philip Platzer: Motocyklový závodník Miguel Oliveira při závodu MotoGP projíždí rakouským tunelem Gleinalmtunnel.
Jaanus Ree: Parkouristé Dimitris Kyrsanidis a Jason Paul během soutěže v tureckém Istanbulu.
Jaanus Ree: Odraz jezdce BMX Eerika Orga v očích kočky.
Kelvin Trautman: Běžec Ryan Sandes ve francouzském Chamonix.
Foto: Red Bull Content Pool
Foto
30. 5. 2020 11:59
Se zrcadlením se dají na fotkách dělat divy. Dokazují to snímky špičkových světových sportovních fotografů, kteří se zaměřují na extrémní sporty a na akce Red Bullu. Prohlédněte si výběr toho nejlepšího, co za poslední dobu nafotografovali.

Výrobce energetických nápojů je známý tím, že spolupracuje se světovými hvězdami sportovní fotografie, a navíc pořádá i velmi prestižní fotografickou soutěž Red Bull Illume. Ta je zaměřena právě na snímky extrémních sportů.

Editoři, kteří se ve firmě starají o mediální obsah, velmi často sestavují tematické výběry zajímavých snímků, které v poslední době vznikly. Toto je jeden z nich.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 34 minutami

Autobus srazil v Ratiboři na Vsetínsku chodce, muž střet nepřežil

Linkový autobus srazil v pátek večer v Ratiboři na Vsetínsku chodce. Sedmačtyřicetiletý muž střet nepřežil. Okolnosti nehody zjišťují kriminalisté a dopravní policisté, sdělila dnes policejní mluvčí Simona Kyšnerová.

Tragická nehoda se stala po 18:00. "Zemřel při ní sedmačtyřicetiletý muž. Ten z prozatím přesně nezjištěných příčin vstoupil bezprostředně do jízdní dráhy linkového autobusu, který jel ve směru od Hošťálkové. Třicetiletý řidič autobusu, i přes veškerou snahu, již nedokázal střetu zabránit," uvedla mluvčí.

Chodec podle ní při nehodě utrpěl závažná zranění. "Na místo jako první dorazili policisté z Jablůnky, kteří společně se svědky události prováděli do příjezdu záchranářů resuscitaci. Muž bohužel svým zraněním na místě podlehl. U řidiče autobusu jsme provedli dechovou zkoušku na alkohol. Byla negativní," uvedla Kyšnerová.

Přesné okolnosti tragické nehody podle ní nadále zjišťují vsetínští kriminalisté společně s dopravními policisty. "Po dobu vyšetřování nehody byl provoz na komunikaci částečně omezen a doprava byla řízena kyvadlově," doplnila mluvčí.

Podle dostupných údajů je chodec dvacátou obětí letošních dopravních nehod ve Zlínském kraji. Za loňský rok zemřelo na silnicích v regionu při nehodách 23 lidí.

Zdroj: ČTK
Další zprávy