Test: Moto Mods Hasselblad True Zoom. Prohlédněte si ukázkové snímky

Test: Moto Mods Hasselblad True Zoom. Prohlédněte si ukázkové snímky
Moto Mods Hasselblad True Zoom funguje jako doplňkové příslušenství k některým mobilním telefonům Moto.
Vypadá podobně jako kompaktní fotoaparát a nabízí to, co, co mobily nemají - tedy optický zoom.
Fotoaparát se nasazuje na zadní stranu telefonu.
Takto vypadá mobilní aplikace pro fotografování s Moto Mods Hasselblad True Zoom.
Foto: Petr Vocelka
Petr Vocelka
1. 3. 2017 14:48
Prohlédněte si ukázkové snímky pořízené přídavným modulem Moto Mods Hasselblad True Zoom a porovnejte je s tím, jak fotí samotný fotoaparát mobilního telefonu Moto Z Play, pro který je modul určen.
 

Právě se děje

Aktualizováno před 56 minutami

Ve věku 93 let zemřel předseda Klubu dr. Milady Horákové a bývalý politický vězeň František Šedivý

Ve věku 93 let zemřel v úterý večer dlouholetý předseda Klubu dr. Milady Horákové František Šedivý. Za klub to ve středu oznámil Jiří Bulan. Šedivý za války spolupracoval s odbojem, po únoru 1948 strávil 12 let v komunistických věznicích a lágrech. Po listopadu 1989 působil také jako místopředseda Konfederace politických vězňů ČR. O svém životě napsal několik knih.

Šedivý podle Bulana zemřel po dlouhé nemoci. Poslední rozloučení se uskuteční v rodinném kruhu, veřejnost se bude moci se Šedivým rozloučit, jakmile to umožní situace s epidemií koronaviru, napsal.

"Mnoho let svého života se potýkal s totalitou, ale ani dlouholeté věznění v komunistických lágrech ho nezlomilo, stále si uchovával svůj cit pro spravedlnost a obdivuhodný smysl pro humor," uvedl Bulan. Šedivý podle něj byl masarykovec, spisovatel, křesťan, milovník přírody a myslivec, výborný řečník a především laskavý člověk. "Patřil také k těm, díky jejichž úsilí mohla být obnovena činnost České obce sokolské. A významnou měrou se zasloužil i o vznik pražského Gymnázia Milady Horákové v roce 2009," dodal Bulan.

Zdroj: ČTK
Další zprávy