Hospodské postřehy i svět ze psí perspektivy. Nejlepší snímky fotografické skupiny Street Report

Hospodské postřehy i svět ze psí perspektivy. Nejlepší snímky fotografické skupiny Street Report
Vítěz soutěže Město plné reklamy, autorem je Ladislav Rombald.
Další fotografie Miroslava Hakavce - tato zvítězila v soutěži na téma Hospodské postřehy.
Jiří Starha vyhrál s tímto snímkem soutěže nazvanou Večerní street.
Fotografa Petra Soldána už se stránek rubriky Foto na Aktuálně.cz můžete znát. S tímto snímkem na Street Reportu zvítězil v soutěži Zvíře v Hlavní roli.
Foto: Street Report
Tomáš Vocelka Tomáš Vocelka
16. 5. 2018 12:25
Pouliční fotografie (nebo také street fotografie) patří mezi amatérskými fotografy na celém světě k nejpopulárnějším disciplínám. V Česku se ji snaží podchytit a rozvíjet například velmi aktivní facebooková skupina Street Report. Podívejte se na vítěze jejích soutěží a na nejlepší fotky jednotlivých týdnů tohoto roku.

Skupina Street Report nesdružuje jen zkušené fotografy - zakládá si na tom, že dává prostor i lidem, kteří se street fotografií teprve začínají. Její administrátoři pravidelně vyhlašují snímek týdne a navíc pořádají časté soutěže, které vždy mají určené téma, často i velmi originální. 

Letos se tak soutěžilo například na téma Hospodské postřehy, Zvíře v hlavní roli nebo Veřejná doprava. Nejlepší snímky ze skupiny najdete na facebookové stránce The Best of Street Report (facebook.com/bestofstreetreport/).

Galerii nejlepších snímků týdne a vítězů soutěží přináším v rámci spolupráce, kterou se Street Reportem navázala rubrika Foto na Aktuálně.cz. 

 

Právě se děje

Další zprávy