Top foto 2019: Radek Vebr byl v patách Richardu Krajčovi i e-sportovcům

Top foto 2019: Radek Vebr byl v patách Richardu Krajčovi i e-sportovcům
Nosticova zahrada v průběhu sedmého ročníku festivalu Signal.
Akrobatičtí letci z Red Bull Flying Bulls na letecké show v Pardubicích.
Příslušníci veřejné bezpečnosti během oslav 30. výročí sametové revoluce.
Jak lépe zahájit festival věnovaný cirkusové scéně než přechodem přes Vltavu? Francouzská artistka Tatiana-Mosio Bongongaová přechodem po laně od pražské právnické fakulty až do Letenských sadů zahájila festival Letní Letná. Lano bylo natažené ve výšce 35 metrů.
Foto: Radek Vebr
dap dap, Radek Vebr, Foto
1. 1. 2020 9:34
Lidé, kteří získávají slávu v e-sportech, skupina leteckých akrobatů Flying Bulls, koncerty, sportovní akce i demonstrace. To vše zařadil fotograf Radek Vebr do výběru svých snímků roku, který vychází v osmém dílu seriálu Top foto.

(8. díl seriálu) - V předchozích dílech seriálu jsme představili řadu fotografů, jejichž snímky jste mohli celý rok vídat na Aktuálně.cz, v Hospodářských novinách, Respektu a dalších titulech vydavatelství Economia. Dnes vybral to nejlepší ze svých fotografií uplynulého roku Radek Vebr, který pracuje převážně pro Hospodářské noviny. Jeho další snímky najdete například na webu www. radekvebr.com.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 5 hodinami

Po střelbě v Liberci zemřela žena, muže lékaři převezli do nemocnice

Po střelbě v Liberci podlehla žena na místě zraněním, muže lékaři resuscitovali a přepravili do nemocnice. Uvedl to mluvčí zdravotnické záchranné služby Michael Georgiev. Případ si převzali krajští kriminalisté. Televize CNN Prima News uvedla, že zemřel i zraněný muž.

"Mohu potvrdit, že na místě byly dvě osoby. Žena byla několik desítek minut resuscitovaná, ale resuscitace byla bohužel neúspěšná, utrpěla zranění neslučitelná se životem," uvedl Georgiev. "Druhým pacientem byl muž, který byl také několik desítek minut resuscitován, tato resuscitace byla úspěšná a pacient byl transportován do liberecké nemocnice na traumacentrum," řekl mluvčí záchranky. Podle Primy muž zemřel po převozu do nemocnice.

Událost se stala v Rudolfovské ulici v neděli odpoledne. Policie informovala o zásahu s tím, že nebezpečí osobám v okolí nehrozí. Kriminalisté příčiny a okolnosti střelby na místě vyšetřují.

Zdroj: ČTK
Další zprávy