reklama
 
 

Top fotky 2018: Honza Mudra fotil osobnosti, skejťáky i mizející nádražní restaurace

30. 12. 2018 10:05
Pojďte se s námi v novém seriálu podívat na nejzajímavější snímky, které vznikly díky fotografům, kteří pracují pro nakladatelství Economia. Jejich práci znáte z Aktuálně.cz, z Hospodářských novin a z řady dalších titulů, které pod Economii patří. Ve čtvrtém díle přinášíme snímky Honzy Mudry.

Honza Mudra je fotograf na volné noze, který už třetím rokem fotí pro Hospodářské noviny, jejich magazín Ego! a také pro časopis Moderní řízení. Kromě fotografování má také velice blízko ke grafickému designu.

"Letos jsem měl možnost fotit hodně zajímavých projektů," říká. "Ať už to byl dokument o nádražních restauracích, reportáž o palírnách nebo portréty matadorů českého skateboardingu pro magazín Ego!"

Za jedno z nejlepších letošních focení považuje reportáž z prezidentské kampaně Jiřího Drahoše ve Zlínském kraji. "Bylo to tři dny před volbami a nakonec tam byla jen jeho žena. Myslím, že se mi vcelku podařilo zachytit atmosféru takové návštěvy - včetně všech bizarních okolností, které přímou volbu prezidenta provázejí," konstatuje.

Práci fotografa Honzy Mudry můžete sledovat také na jeho internetové stránce:
mudrajan.wixsite.com/mudra

autoři: vot, dap | 30. 12. 2018 10:05

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama