Co je trendy ve svatební fotografii? 10 postřehů od profesionálních fotografů tohoto žánru

28. 6. 2018 8:27
Vkus ve fotografii se vyvíjí s dobou, stejně jako je tomu u módy, designu nebo gastronomie. Mezi ty nejdynamičtější fotografické obory patří svatební fotografie. Několik renomovaných fotografů tohoto žánru se podělilo o své názory, kam směřují nejnovější trendy.
10 trendů ve svatební fotografii
10 trendů ve svatební fotografii | Foto: Nikon

O postřehy týkající se toho, kam se vyvíjí svatební fotografie, požádala společnost Nikon několik renomovaných profesionálních fotografů tohoto žánru. V galerii, která doprovází tento článek, jsme tyto trendy seřadili od těch nejžhavějších až po takové, které už se ve světě svatební fotografie drží docela dlouho. 

10 trendů ve svatební fotografii
10 trendů ve svatební fotografii | Foto: Nikon

1) Fashion styl

Tento čerstvý trend  je inspirován způsobem, jakým se fotí pro módní časopisy. Módu řeší mladé páry stále častěji, proto je logické, že se to projevilo i ve svatební fotografii. Stejně jako si nevěsta obléká svatební šaty, které mají svůj jedinečný styl, bude také chtít, aby byla stylová i fotografie.

Miami, fotografka Chloé Lapeyssonnie, fotoaparát D750 a objektiv AF-S NIKKOR 24-70 mm f/2,8G ED

 

Právě se děje

před 51 minutami

Šampionem IndyCar je podruhé během tří let Američan Newgaarden

Americký pilot Josef Newgarden vyhrál zámořský formulový šampionát IndyCar. 28letému jezdci k tomu stačilo v neděli dojet osmý v závěrečném podniku sezony, který hostil okruh Laguna Seca. Do závodu, který vyhrál jeho krajan Colton Herta, vjížděl s náskokem 41 bodů na dalšího Američana Alexandera Rossiho. Toho ale v celkovém pořadí nakonec v souboji o druhé místo přeskočil Francouz Simon Pagenaud. Šampion z roku 2017 Newgarden vybojoval pro svůj tým Penske už 35. titul vítěze IndyCar.

Další zprávy