Pár fotek pro deštivé dny: jaro a kvetoucí louky očima sportovních fotografů

Prohlédněte si fotogalerii jarních snímků, které pořídili sportovní fotografové.
Běžkyně na trati závodu Wings For Life World Run v britském Silverstone.
Craig Breen z Irska během jedné z etap seriálu FIA World Rally Championship ve finské Jyvaskyle.
Dějiště motocyklových enduro závodů Red Bull Hare Scramble v rakouském Eisenerzu.
Richard Verschoor během závodů seriálu Castrol Toyota Racing Series v novozélandském Taupu.
Foto: Jarno Schurgers, Red Bull Content Pool
Foto
28. 5. 2019 8:56
Nebaví vás v květnu studené a deštivé dny? Fotografové, specializující se na extrémní sporty pod hlavičkou Red Bullu, dali pro takové případy dohromady galerii snímků, na kterých zachytili nejen své oblíbené sportovce, ale i jaro a louky v plném květu.

S podobnými snímky se lze také zúčastnit největší fotografické soutěže zaměřené na extrémní sporty. Red Bull Illume odstartovala 1. května a fotky tam lze posílat  až do 31. července. Porota následně vybere 55 finalistů, 11 vítězů a celkového vítěze, který bude vyhlášen v listopadu. Více o soutěži najdete zde:

 

Právě se děje

před 4 hodinami

Auto jedoucí v protisměru způsobilo na D7 nehodu, jeden mrtvý

Dálnici D7 uzavřela na 12. kilometru ve směru na Slaný hromadná nehoda šesti aut. Nehodu zavinilo auto jedoucí v protisměru, řidič tohoto vozu při nehodě zemřel. Informace o případných dalších zraněných zatím nejsou k dispozici, řekla ČTK policejní mluvčí Michaela Richterová.

Policie obdržela podle Richterové před 21:15 na tísňovou linku nejdříve oznámení, že na dálnici jede auto v protisměru. "Minutu na to došlo k dopravní nehodě šesti vozidel. Řidič, co jel v protisměru, na místě zemřel," řekla Richterová.

Dálnice je v místě uzavřena, policie dopravu odklání na devátém kilometru na Bouchalku, zpět se mohou řidiči vracet na 18. kilometru u Knovíze.

Další zprávy