Foto: V Praze bylo tolik sněhu, že se lyžovalo i na Petříně. Nevěříte? Tady je důkaz

Foto: wwww.vosak.eu
Magazín Magazín, Ondřej Vosecký - vosak.eu
4. 2. 2019 16:12
Ondřej Vosecký bydlí pod petřínským kopcem již několik let. Zalyžovat si z jeho vrcholku bylo vždycky jeho snem. A díky nedělní sněhové kalamitě se mu to v pondělí ještě před cestou do práce splnilo. "S pár kamarády vstáváme brzy ráno na východ slunce. Oblíknout lyžáky, vyčistit zuby a honem na tramvaj směr Malostranské náměstí," popisuje ve zkratce své pondělní ráno. Podívejte se, jak takové lyžování v centru Prahy vypadá.
 

Právě se děje

před 6 hodinami

Obránce Jeřábek dal v KHL dva góly a byl strůjcem výhry Podolsku

Jakub Jeřábek se po dvou letech opět zapsal v Kontinentální hokejové lize mezi střelce. Obránce, který se v létě vrátil ze zámoří do Viťazu Podolsk, se v domácím utkání s Čerepovcem trefil hned dvakrát, připsal si i asistenci a velkou měrou se podílel na výhře 4:1. Na jediný gól poražených přihrál další český bek Libor Šulák.

Brankář Marek Langhamer dlouho držel čisté konto a naději Chabarovsku na vítězství v Minsku, ale tři vteřiny před koncem prodloužení mu vstřelil jediný gól zápasu Kanaďan Marc-Andre Gragnani. Český brankář předtím zneškodnil 17 střel domácích hráčů.

před 7 hodinami

Americká centrální banka snížila základní úrok o čtvrt procenta

Americká centrální banka (Fed) dnes podle očekávání snížila svou základní úrokovou sazbu o čtvrt procentního bodu do rozpětí 1,75 až 2,00 procenta. Snaží se tak podpořit ekonomiku Spojených států, která se potýká s negativními důsledky slabšího globálního hospodářského růstu a obchodní války mezi Washingtonem a Pekingem.

Další zprávy