Foto: Vypadáš nádherně, řekl Harry u oltáře Meghan. Podívejte se na nejlepší snímky královské svatby

Meghan Markleové je od soboty právoplatnou členkou britské královské rodiny.
Fanoušci britské královské rodiny čekali u hradu Windsor od časného rána.
Do Windsoru se údajně sjelo 100 tisíc příznivců britské monarchie a zhruba pět tisíc novinářů.
...George Clooney s manželkou Amal.
Meghan si na svatbu nakonec oblékla jednoduché bílé šaty od britské návrhářky Clare Waightová Kellerová, která loni začala pracoval pro módní značku Givenchy. Vysoké sázky na značku Ralph & Russo tak nevyšly.
Foto: ČTK
Magazín Reuters Magazín, Reuters
19. 5. 2018 17:13
Meghan Markleová se v sobotu v pravé poledne londýnského času stala oficiální členkou britské královské rodiny. Na svatbu prince Harryho s někdejší americkou herečkou dorazilo šest stovek hostů, mezi nimi George Clooney, manželé Beckhamovi, Elton John či Oprah Winfreyová a kolegové Markleové ze seriálu Kravaťáci. Poklidný obřad v anglickém duchu rozproudil svým svérázným kázáním Michael Curry, první afroamerický předsedající biskup Episkopální církve. Někteří hosté se neubránili smíchu. Markleová si oblékla šaty značky Givenchy a Harry se zavázal nosit prsten.
 

Právě se děje

před 6 hodinami

Auto jedoucí v protisměru způsobilo na D7 nehodu, jeden mrtvý

Dálnici D7 uzavřela na 12. kilometru ve směru na Slaný hromadná nehoda šesti aut. Nehodu zavinilo auto jedoucí v protisměru, řidič tohoto vozu při nehodě zemřel. Informace o případných dalších zraněných zatím nejsou k dispozici, řekla ČTK policejní mluvčí Michaela Richterová.

Policie obdržela podle Richterové před 21:15 na tísňovou linku nejdříve oznámení, že na dálnici jede auto v protisměru. "Minutu na to došlo k dopravní nehodě šesti vozidel. Řidič, co jel v protisměru, na místě zemřel," řekla Richterová.

Dálnice je v místě uzavřena, policie dopravu odklání na devátém kilometru na Bouchalku, zpět se mohou řidiči vracet na 18. kilometru u Knovíze.

Další zprávy