Foto: Méně je více. Trendy ve vánoční výzdobě

Foto: Méně je více. Trendy ve vánoční výzdobě
"Když mám doma leštěnou moderní linku, tak si do toho nedám slámové ozdoby," zní jedna z rad floristky Simony Břečkové.
Jak tedy vánočně připravit například panelový byt? "Známe i styly pro moderní byty. Lidé nikdy neudělají špatně, když si zhotoví adventní věnec, svícen, ozdobu do okna, když použijí větve a větvičky, na které si navěší ozdobičky," radí aranžérka.
Adventní věnec je klasika, která se hodí do všech interiérů, dokonce i do exteriéru, například na vstupní dveře.
Nic nezkazí ani vkusně zdobený svícínek. Ten se rovněž hodí do každého interiéru.
Foto: Jan Barek
Zuzana Hronová Zuzana Hronová
14. 12. 2013 20:00

Jak si co nejlépe vánočně vyzdobit byt, domek, chalupu či zahradu? Jako inspiraci vám přinášíme snímky z výstavy "Kouzlo Vánoc", která probíhala v Libochovicích. Připravila ji podle nejnovějších trendů Simona Břečková, floristka a majitelka květinářské a aranžérské firmy z Litoměřicka. Vystudovala Zahradnickou fakultu v Lednici, její firma provádí profesionální výzdobu státních institucí, bank, hotelů či vánočních večírků. Základní rada zní: Hlavně to nepřeplácat!

 

Právě se děje

před 38 minutami

Elektronická evidence tržeb se odkládá až do konce roku 2022

Odklad elektronické evidence tržeb (EET) se prodlouží až do konce roku 2022. Prezident Miloš Zeman tuto změnu zákona podepsal, informoval dnes ČTK jeho mluvčí. Důvodem odkladu je podle ministryně financí Aleny Schillerové (za ANO) snaha ulevit podnikatelům v době koronavirové epidemie. Podle expertů i opozice to znamená konec tohoto projektu.

Povinnost EET je prozatím zrušena do konce letošního roku. Vláda navrhla další odklad na základě aktuální situace kolem šíření koronaviru, výhledu ekonomiky a konzultace s podnikatelskými svazy, asociacemi a komorami. O osudu EET se nejspíš rozhodne ve sněmovních volbách na podzim 2021. Schillerová věří tomu, že EET bude obnoveno.

Zdroj: ČTK
Další zprávy