Foto: Méně je více. Trendy ve vánoční výzdobě

Foto: Méně je více. Trendy ve vánoční výzdobě
"Když mám doma leštěnou moderní linku, tak si do toho nedám slámové ozdoby," zní jedna z rad floristky Simony Břečkové.
Jak tedy vánočně připravit například panelový byt? "Známe i styly pro moderní byty. Lidé nikdy neudělají špatně, když si zhotoví adventní věnec, svícen, ozdobu do okna, když použijí větve a větvičky, na které si navěší ozdobičky," radí aranžérka.
Adventní věnec je klasika, která se hodí do všech interiérů, dokonce i do exteriéru, například na vstupní dveře.
Nic nezkazí ani vkusně zdobený svícínek. Ten se rovněž hodí do každého interiéru.
Foto: Jan Barek
Zuzana Hronová Zuzana Hronová
14. 12. 2013 20:00

Jak si co nejlépe vánočně vyzdobit byt, domek, chalupu či zahradu? Jako inspiraci vám přinášíme snímky z výstavy "Kouzlo Vánoc", která probíhala v Libochovicích. Připravila ji podle nejnovějších trendů Simona Břečková, floristka a majitelka květinářské a aranžérské firmy z Litoměřicka. Vystudovala Zahradnickou fakultu v Lednici, její firma provádí profesionální výzdobu státních institucí, bank, hotelů či vánočních večírků. Základní rada zní: Hlavně to nepřeplácat!

 

Právě se děje

před 5 hodinami

Bývalý trenér Atlética, který vedl i Bejbla, zemřel ve věku 71 let

Bývalý srbský fotbalista a trenér Radomir Antič zemřel v Madridu ve věku 71 let. O jeho úmrtí bez bližších podrobností jako první informovalo na svém webu Atlético Madrid, s nímž mimo jiné slavil double. Ve Španělsku trénoval i velké rivaly Real Madrid a Barcelonu.

V Atléticu, v němž vedl i českého reprezentanta Radka Bejbla, působil natřikrát v letech 1995 až 2000. V první sezoně 1995/96 s klubem triumfoval v lize i v domácím poháru. Celkem ve Španělsku strávil 16 let ze své trenérské kariéry.

V letech 2008 až 2010 vedl Antič srbský národní tým, poté si vyzkoušel angažmá v čínské lize. Naposledy trénoval v roce 2015 tým Che-pej China Fortune.

Zdroj: ČTK
Další zprávy