Formule 1 burácela na Karlově mostě. Pilot se nebál šlápnout na plyn, ukazuje video

Historickým centrem hlavního města ráno burácel zvuk formule 1. Model stáje Red Bull Racing z roku 2011 se projížděl po Karlově mostě z důvodu natáčení reklamního spotu. Podívejte se na záběry, které na sociální síti Facebook sdílel uživatel jménem Guido Carrai. Red Bull později na Instagram umístil krátké video natáčené kamerou přímo z monopostu.
Monopost formule 1 týmu Red Bull Racing se proháněl po Karlově mostě. | Video: Guido Carrai

O akci zatím tajemně informuje Red Bull na svých stránkách. "Nejdřív se objevila v pražské garáži. Pak si to střihla rovnou přes Karlův most. Co má F1 za lubem v Česku, když se tu nejezdí závody?" píše se na webu společnosti.

Z dostupných informací zatím není jasné, co přesně chce Red Bull spotem propagovat. "V tuto chvíli Vám můžeme říci, že unikátní projekt je ve fázi intenzivních příprav," řekla za českou pobočku společnosti mluvčí Jana Kalinová s tím, že další informace se nejrychleji lidé dozví na webu a sociálních sítích Red Bullu.

Radní pro dopravu Prahy 1 Richard Bureš serveru iDnes.cz řekl, že firma v centru natáčí ve spojení s formulí 1 "prezentaci jednotlivých měst".

Na video z monopostu se podívejte tady:

 

Právě se děje

Další zprávy