Fila: Bude z toho zase megahit? Srdce na dlani jako pohoda, která vás udusí

Kamil Fila Blahoslav Baťa Kamil Fila, Blahoslav Baťa
22. 1. 2022 6:25
„Česká romantická komedie Srdce na dlani je film, který se snaží nikoho nenaštvat. Pokaždé, když si tvůrci neví rady, nabídnou divákům basety, aby je rozněžnili,“ hodnotí kritik Kamil Fila.
Videorecenze komedie Srdce na dlani. | Video: Kamil Fila, Blahoslav Baťa

Podle něj se tu téměř vše děje náhodou. Lidé, kteří se potkají, se okamžitě párují. "Divák s jistotou ví, jak to celé dopadne," tvrdí kritik, podle kterého komedie svou "pohodovostí diváka nakonec udusí".

Srdce na dlani kina promítají od čtvrtka. Vytvořili ho stejní autoři jako komerčně úspěšnou komedii Ženy v běhu. Novinka s herci Vladimírem Polívkou a Eliškou Balzerovou ale podle Fily nemá potenciál, aby se na ni lidé podívali vícekrát.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 7 hodinami

Kanoista Martin Fuksa postoupil na SP v Poznani do finále i na kilometru

Kanoista Martin Fuksa může na Světovém poháru v Poznani zaútočit stejně jako před týdnem v Račicích na zlatý double. Po pětistovce si dnes v Polsku zajistil v semifinále postup do nedělního finále i na olympijském kilometru. Přímo z rozjížděk šla do finále na 1000 m i deblkanoe Antonín Hrabal, Jiří Zalubil.

Program druhého dne komplikovalo stejně jako ve čtvrtek počasí. Kvůli větru, velkým vlnám a dešti se musela řada semifinálových rozjížděk odkládat a problémy se podle předpovědi čekají i v sobotu, kdy se takřka závodit nebude. Všechna finále A jsou přeložena na neděli, na jiné než medailové závody už pak zřejmě nedojde.

Jen s účastí v béčku se měl na rozdíl od pětistovky v Poznani spokojit Fuksův mladší bratr Petr, kterému v semifinále na kilometru postup mezi nejlepší o místo utekl. Ve finále B se měl na olympijské pětistovce představit i deblkajak Josef Dostál, Radek Šlouf a Eliška Betlachová, Adéla Házová. Až céčko zbylo na další posádku Jakub Zavřel, Martin Sobíšek. Kateřina Zárubová s Barborou Betlachovou v semifinále skončily.

Až v neděli čekají semifinálové jízdy na dvoustovce kanoistky Denisu Řáhovou a Martinu Malíkovou i kajakářku Anežku Paloudovou.

Zdroj: ČTK
Další zprávy