Fena buldoka překvapila majitele, vrhla 21 štěňat

Michal Štůsek Michal Štůsek
6. 11. 2009 19:30
Majitelé Daisy Mae mohou být na svého zvířecího miláčka patřičné hrdí
Hrdá matka 21 štěňat Daisy Mae
Hrdá matka 21 štěňat Daisy Mae | Foto: Youtube

Illinois - Fena amerického buldoka Daisy Mae má v posledních týdnech plné packy práce. Nedávno totiž přivedla na svět 21 štěňat.

Tak početný přírůstek ji určitě zaskočil, stejně tak i její majitele.

"Chtěli jsme se o ni starat a odchovat několik štěňat, ale tolik jsem jich opravdu nečekala," řekla televizi Fox majitelka Shari Ballard.

S početným psím osazenstvem se ale bude muset v nejbližší době rozloučit. Díky čerstvě nabytému šestinedělí jsou totiž štěňata připravena k adopci a zájemci se zcela určitě najdou.

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com


 

Právě se děje

před 2 hodinami

Fotbalový Liberec prodloužil smlouvu s kapitánem Mikulou

Fotbalový Liberec si pojistil služby kapitána Jana Mikuly. Osmadvacetiletý defenzivní univerzál prodloužil se severočeským ligovým klubem smlouvu o další dvě sezony. Slovan o tom informoval na svém webu.

"V Liberci jsem od začátku roku 2017, za tu dobu jsem si zde zvykl a jsem tady spokojený. Je tu dobrý kolektiv a já budu rád dál jeho součástí," uvedl Mikula.

"Miky je součástí Slovanu už pár roků a je dobře, že zůstává. Je to charakterově výborný kluk, který má zkušenosti a je poctivým fotbalistou. Je velmi zodpovědný v defenzivní práci, ale umí i zaútočit. Je také skvělým týmovým hráčem. Jeho další nespornou výhodou je univerzálnost. V defenzivě umí zahrát více postů, když nás tlačí bota při zranění některých hráčů," doplnil liberecký kouč Pavel Hoftych.

Mikula má na kontě 135 ligových startů a čtyři vstřelené branky. Nejvyšší soutěž hrál vedle Liberce také za Slavii Praha a Jihlavu.

Další zprávy