Farmář prý utopil mládě mimozemšťana. Podívejte

Domácí Domácí
27. 8. 2009 15:50
Mexiko - Mexický farmář v květnu před dvěma lety utopil neznámé stvoření, jehož mrtvolu poslal vědcům k prozkoumání.
Neznámý tvor chycený do pasti
Neznámý tvor chycený do pasti | Foto: bild.de

Univerzita až nedávno zveřejnila pozoruhodné výsledky testů, napsal teď německý bulvární deník Bild.

Podle informací listu našel farmář Marao Lopez tvora lapeného do jedné z pastí na zvěř.

Protože živočich vydával uširvoucí skřeky a očividně se trápil bolestí, rozhodl se jej utopit.

Po třech pokusech a několika hodinách držení zmítajícího se tvora pod hladinou se nakonec kýžený výsledek dostavil a živočich utonul.

Muž se koncem roku rozhodl mrtvolu poslat do místní univerzity k vědeckému průzkumu. Výsledky, které byly zveřejněny nedávno, přinesly zajímavé poznatky.

Neznámý živočich přezdívaný jako mimozemské dítě má kostru nejvíce podobnou plazům, jeho zuby nemají na rozdíl od lidí kořeny a dokáže dlouhou dobu vydržet pod hladinou. Tvor se ale v některých směrech velmi podobá lidem. Podle velkého mozku vědci usuzují, že byl velmi inteligentní.

Pomsta rodičů?

Kromě zmíněného nálezu dodává pozoruhodnosti případu i údajné následující dění kolem farmáře.

Podle informací amerického odborníka na UFO Joshuy P. Warrena totiž Marao Lopez uhořel ve svém zaparkovaném autě na kraji silnice. Teplota ohně prý byla mnohem vyšší než při běžném zapálení.

Vyvstávají tak různé teorie, z nichž asi nejpikantnější je verze, že se muži pomstili rodiče zabitého mimozemšťana.

Co si myslíte vy? Jde skutečně o mimozemskou bytost? O neznámého živočicha? Nebo je zpráva falešná? Dejte nám vědět v diskusi pod článkem.

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

Právě se děje

před 11 minutami

V Kamerunu se srazily autobus a kamion s benzínem, uhořelo 53 lidí

Při srážce autobusu s kamionem přepravujícím benzín uhořelo v noci na středu na západě Kamerunu 53 lidí, informovala s odvoláním na tamní policii agentura AFP. Dalších 29 cestujících bylo vážně zraněno, nejčastěji se jedná o popáleniny. Mezi zraněnými jsou i tři děti.

Oběti kvůli požáru, který způsobil unikající benzín, nebylo možné identifikovat, uvedl guvernér regionu Awa Fonka Augustine.

Podle informací listu Actu Cameroun cisterně selhaly brzdy, srazila se s autobusem přepravujícím sedm desítek lidí a vše vybuchlo. K nehodě podle svědků nejspíš přispěla také mlha a špatná viditelnost na úzké silnici vedoucí po úbočí hory.

Zdroj: ČTK
Další zprávy