Dvojčata, jež mají společného partnera, chtějí sdílet i děti. Jsme jedna osoba, tvrdí

Magazín Magazín
28. 6. 2021 17:00
Jednovaječná dvojčata, sestry DeCinque, se snaží být co nejidentičtější a v domovské Austrálii se stala celebritami. V poslední epizodě reality show Extreme Sisters teď přiznala, že plánují kromě partnera sdílet i své děti.
Dvojčata Anna a Lucy DeCinque se snaží vést co nejvíce identický život.
Dvojčata Anna a Lucy DeCinque se snaží vést co nejvíce identický život. | Foto: Profimedia.cz

Pětatřicetileté sestry Anna a Lucy z australského Perthu si před lety našly společného přítele, mechanika Bena Byrneho, a nyní, když jsou s ním obě zasnoubené, uvažují i o budoucnosti a společné rodině. 

O možnosti založit se snoubencem rodinu sestry hovořily v reality show Extreme Sisters se svou matkou. Tu logicky zajímalo, zda se budou i nadále snažit vést identické životy, až jedna z nich otěhotní. Dvojčata si představují, že se budou o dítě starat společně a že ratolest bude mít dvě matky. Pravděpodobná je také možnost, že se pokusí otěhotnět ve stejný čas, píše deník The Independent

"Budeme se starat o své děti navzájem. Co je moje, je i tvoje, co je tvoje, je i moje, tak bych to viděla," řekla své matce Lucy. Sestry prý nikdy nepřemýšlely o tom, že by si své děti přivlastňovaly. Matce dvojčat se však nápad zdál zvláštní a dcerám sdělila, že dítě nemůže mít dvě matky. 

Když se žen zeptal jeden z producentů show, co by se stalo, kdyby jedna z nich byla ve sprše a druhá dohlížela na dítě, sestry se shodly, že takový scénář by nastat nemohl. "To by nefungovalo. Musíme dělat věci stejně," odpověděly. 

Sestry Lucy a Anna o sobě tvrdí, že jsou jedna osoba. Nosí totožné oblečení a jedí stejná jídla. Se svým snoubencem Benem chodí již deset let, a i když jejich matka netradičnímu vztahu nejprve nevěřila, nakonec si partnera svých dcer oblíbila a považuje jej za gentlemana. Bydlí všichni čtyři společně v jednom domě.

Dvojčata za svou snahu vypadat naprosto identicky utratila již více než 250 tisíc dolarů a podstoupila celou řadu plastických operací.

Mohlo by vás zajímat: Má manžela i přítelkyni. Není to promiskuita, říká 

Láska je neomezený zdroj, dohromady je nás pět, důležité je, aby v polyamorii všichni z nás chtěli žít, musíme k sobě být otevření, říká Těžká. | Video: DVTV, Daniela Písařovicová
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Policisté pátrají po muži, který v Praze osahával mladu ženu, hrozí mu pět let vězení

Pražští kriminalisté pátrají po muži, který na začátku minulého týdne osahával devětadvacetiletou ženu na ulici v Praze 2. Napadená se musela před útočníkem schovat v blízkém hotelu. Policie zveřejnila záběr podezřelého a žádá veřejnost o pomoc při určení jeho identity. Muži hrozí za sexuálně motivovaný trestný čin až pět let vězení, uvedl policejní mluvčí Jan Rybanský.

Telefonující ženu napadl dosud neznámý muž v pondělí 20. září kolem 07:00 na Novém Městě. Poté co se k ní zezadu přiblížil, políbil ji na krk a začal osahávat na hýždích. "I přes opakovaný nesouhlas ženy nepřestal a v osahávání mlčky pokračoval několik desítek vteřin," popsal Rybanský. Napadená žena se dala na útěk a před útočníkem se schovala v recepci blízkého hotelu, odkud zavolal policii.

Kriminalistům se podařilo získat záběry podezřelého. Je přibližně 175 centimetrů vysoký, má štíhlou postavu, krátce střižené vlasy a modré oči. V době činu měl na sobě černou mikinu s kapucí a červeným nápisem MC MXCIX, černé tepláky a tmavomodré boty Nike.

Mužovu totožnost zatím policisté neznají. "Pokud ho poznáváte, kontaktujte linku 158," vyzval veřejnost policejní mluvčí.

Zdroj: ČTK
Další zprávy