Co dokáže tato lahvička? "Katastrofa" po otevření nápoje je virální senzací

Video Video
5. 12. 2021 7:29
Polskému milovníkovi kvasu z červené řepy doma explodoval jeho oblíbený nápoj. Záběry katastrofálních následků ve své domácnosti potom sdílel na síti TikTok. Červené stříkance na zdi, stropech, podlahách, na lustru, celé kuchyňské lince viděly miliony lidí.
Domácí exploze kvasu z červené řepy. Polák se chystá na důkladnější vánoční úklid, než by čekal | Video: Aktuálně.cz, Reuters, Piotr Bielawski, TeflonTheProducer1
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Pirát Marcel Kolaja byl zvolen kvestorem Evropského parlamentu

Pirátský europoslanec Marcel Kolaja, který je členem evropské frakce zelených, byl zvolen kvestorem Evropského parlamentu (EP). Ve druhém kole získal 344 hlasů z 668 platných. Kolaja byl v první polovině pětiletého volebního období místopředsedou EP, z obhajoby funkce ale ve středu "z taktických důvodů" po druhém kole odstoupil.

Pět kvestorů spolu s předsedou a 14 místopředsedy tvoří vedení EP. Kvestoři jsou většinou pověřeni administrativními a finančními záležitostmi týkajícími se přímo poslanců a chodu parlamentu, jsou členy předsednictva s poradním hlasem.

Ve středu si EP zvolil za předsedkyni maltskou lidoveckou političku Robertu Metsolaovou. Post místopředsedkyně obhájila Češka Dita Charanzová, zvolená za hnutí ANO.

Zdroj: ČTK
Další zprávy