Hledám svoji matku. Zn: Před 27 lety mě odložila na záchodě

jaz
9. 3. 2014 22:25
Američanka se rozhodla vyhledat svou biologickou matku, která ji coby třídenní novorozeně odložila na záchodech ve fast foodu.
Katheryn Deprill
Katheryn Deprill | Foto: Katheryn Deprill / Facebook

Allentown - Katheryn Deprill nazývali před sedmadvaceti lety "Burger King Baby", protože ji jeden ze zákazníků podniku v Allentown v Pensylvánii našel na podlaze na toaletách zabalenou jen v košili.

Policisté nebyli schopni matku vypátrat a malá Katheryn skončila v adoptivní rodině. Dnes je z ní dospělá žena, která se vdala a má tři děti.

Přesto by ráda věděla, jestli někde existuje její pravá biologická rodina a zda třeba nemá sourozence. Rozhodla se proto hledat ji pomocí sociálních sítí.

Sama má děti a své matce nic nezazlívá
Sama má děti a své matce nic nezazlívá | Video: Katheryn Deprill / Facebook

"Hledám svou biologickou matku. Porodila mě 15. září 1986. Odložila mě po pár hodinách v Burger Kingu na záchodech. Prosím, pomozte mi ji najít sdílením mého příspěvku. Možná že to uvidí. Děkuji," stojí na cedulce, se kterou se Katheryn vyfotografovala a kterou poté sdílela na svém facebookovém profilu.

Jak Katheryn přiznala Daily Mail, ke své matce necítí žádnou hořkost, a jediné, co chce, je se s ní seznámit a obejmout ji.

"Řekla bych, že mi nemohla dát život, jaký chtěla, což je důvod, proč mě opustila na veřejném místě," vysvětluje si mladá žena matčino jednání.

 

Právě se děje

Další zprávy