VIDEO Žena porodila na ulici v New Yorku. Asistovalo 40 lidí

jaz
28. 2. 2014 10:13
Mladá Američanka přivedla na svět své třetí dítě přímo v ulicích N.Y., kde jí asistovalo na 40 kolemjdoucích.
Polly McCourt
Polly McCourt | Foto: youtube

New York - Těhotná Polly McCourt právě vyšla ze svého bytu na Manhattanu, když jí ve vstupní hale domu praskla plodová voda. Tím se začala odehrávat scéna jako z hollywoodského filmu.

Žena ještě stihla poprosit vrátného, aby jí pomohl přivolat taxík, který by ji odvezl do nedaleké nemocnice, kvůli dopravní špičce se ale odvozu nedočkala.

Udělala na ulici sotva pár kroků, když pochopila, že se miminko dere na svět nečekaně rychle. Během pár okamžiků a za asistence kolemjdoucích porodila zdravou holčičku přímo na rohu 68. a 3. Avenue.

O ženu se postarali náhodní kolemjdoucí.
O ženu se postarali náhodní kolemjdoucí. | Video: youtube

Přihlížející přivolali záchranku, zatímco se snažili udržet miminko v teple. Žena, která mamince věnovala vlastní kabát, se dočkala úžasné odměny, když po ní Polly McCourt z vděčnosti pojmenovala svou dceru Isabelle.

"Musela se vrátit domů bez kabátu," řekla Daily News Polly, která si přála ženu znovu vidět a za vše jí poděkovat. "Dala mému muži telefonní číslo, ale on ho v tom zmatku ztratil."

Pár minut po narození holčičky dorazil na místo i vyděšený tatínek Cian McCourt, který netušil, že najde svou manželku na chodníku s novorozenou holčičkou v náručí. Obě byly nakonec převezeny do nemocnice a podle lékařů jsou v naprostém pořádku.

 

Právě se děje

Další zprávy