reklama
 
 

Hit internetu: Maturant pozval na ples svou prababičku

2. 5. 2014 10:27
Středoškolák vyrazil spolužákům dech, když si na nejočekávanější událost maturitního ročníku přivedl svou devětaosmdesátiletou prababičku.

Ohio – Devatenáctiletý Austin Dennison překvapil všechny spolužáky volbou své partnerky na maturitní ples, který je pro každého studenta velkou událostí.

Místo spolužačky či přítelkyně ale zavolal své devětaosmdesátileté prababičce Delores do domova důchodců, protože si vzpomněl, že nikdy na školním plese nebyla.

"Zpočátku jít nechtěla. Ujišťovala se, že to myslím vážně, ale nakonec řekla ano. Bylo mi ctí ji na ples vzít," řekl Austin Fox News.

Austin je opravdu všestranný mladý muž. Za školu hraje fotbal, baseball, basketbal, účinkuje ve školní kapele a pravidelně chodí do kostela.

Prababičku před akcí vzal i na slavnostní večeři a na plese ji nechal zahrát její oblíbenou píseň How I Love The Kisses Of Delores od Franka Sinatry. Daroval ji i perlový náhrdelník.

"Velmi si jí vážím. Má skvělý vliv na můj život. Jsem schopen se posadit a promluvit si s ní a učit se z jejích zkušeností," řekl Austin o své prababičce, kterou ostatní maturanti přijali na plese s nadšením.

O dojemném příběhu okamžitě informovala americká média a příběh Austina a jeho devětaosmdesátileté prababičky se stal jedním z nejsdílenějších článků včerejšího dne.

autor: jaz | 2. 5. 2014 10:27

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama