reklama
 
 

Láskou proti nenávisti. Lidé sdílí snímek líbajících se dívek uprostřed demonstrace proti Trumpovi

16. 11. 2016
Snímek líbajících se dívek uprostřed newyorských demonstrací proti Donaldu Trumpovi se stal symbolem boje proti diskriminaci. Lidé ho na sociálních sítích označují jako "čistý" a "krásný" a slibují si vzájemnou podporu.

Fotografie dvou líbajících se žen uprostřed newyorských protestů proti Donaldu Trumpovi koluje na sociálních sítích. Snímek americké fotografky Hennessy Vandheurové lidé na Twitteru a Instagramu označují jako symbol čisté lásky a rovněž volají po vzájemné podpoře. Píše o tom web BuzzFeed.

"Byl to jeden z nejúžasnějších okamžiků celého večera na Manhattanu. Jsem ráda, že se mi ho podařilo zachytit – lásku uprostřed všeho chaosu a nejistoty. Budeme stát bok po boku, ženy, přistěhovalci a celá LGBT komunita. Všichni, které Trump ohrožuje," okomentovala snímek autorka na Instagramu.

Dvojice dvacetiletých vysokoškolských studentek, Laura Hetheringtonová a Giovanna Barbrová, vnímala demonstraci jako příležitost k vyjádření protestu proti nesnášenlivosti, rasismu, sexismu a diskriminace komunity LGBT.

"Jsem dojatá reakcemi na náš snímek. Doufám, že bude sloužit jako připomenutí toho, že naše láska bude přetrvávat navzdory nenávisti, útlaku a odporu," uvedla jedna z dívek.

Lidé fotku považují za "krásnou" a "upřímnou" a označují ji jako dokonalý nástroj v boji proti nenávisti.

autor: pej | 16. 11. 2016

Související

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama

  Sponzorované odkazy

  reklama