Šestiletá holčička si tajně koupila hračky za tisíce korun, všechny je darovala dětem v nemocnici

Magazín Magazín
17. 8. 2018 13:22
Místo jedné panenky Barbie k narozeninám objednala Kaitlin tajně hračky za osm tisíc korun. Rodiče na to přišli až při dodání zboží a společně je pak darovali nedaleké nemocnici, kde Kaitlin jako batole strávila týden.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Shutterstock

Když rodiče dovolili šestileté Kaitlin z Utahu, aby si k narozeninám koupila na rodinném účtu na Amazonu panenku Barbie, netušili, že o několik dní později přijde místo jedné krabice hned sedm.

Kaitlin se totiž rozhodla objednat pár dalších dárků i pro děti z nedaleké nemocnice. A její účet nakonec vyšplhal na 350 dolarů, v přepočtu necelých osm tisíc korun.

Malou podvodnici a filantropku vyfotila její sestřenice Ria Diyaoluová na Twitter a příběhu si všimla americká média, včetně populárního webu BuzzFeed. "Moje malá drsná sestřenice si objednala hračky za více než 300 dolarů a tahle fotka ukazuje, jak se podvod provalil," napsala k příspěvku na Twitteru Diyaoluová.

O pár dní později vysvětlila, že Kaitlin darovala všechny hračky včetně videoher a deskových her nedaleké nemocnici, kde jako batole strávila týden.

"Věděla velmi dobře, co dělá. Překvapilo mě, že šestiletá dokáže na jedno kliknutí objednat cokoliv," dodala sestřenice malé rebelky.

 

Právě se děje

Další zprávy