reklama
 
 

Šestiletá holčička si tajně koupila hračky za tisíce korun, všechny je darovala dětem v nemocnici

17. 8. 2018 13:22
Místo jedné panenky Barbie k narozeninám objednala Kaitlin tajně hračky za osm tisíc korun. Rodiče na to přišli až při dodání zboží a společně je pak darovali nedaleké nemocnici, kde Kaitlin jako batole strávila týden.

Když rodiče dovolili šestileté Kaitlin z Utahu, aby si k narozeninám koupila na rodinném účtu na Amazonu panenku Barbie, netušili, že o několik dní později přijde místo jedné krabice hned sedm.

Kaitlin se totiž rozhodla objednat pár dalších dárků i pro děti z nedaleké nemocnice. A její účet nakonec vyšplhal na 350 dolarů, v přepočtu necelých osm tisíc korun.

Malou podvodnici a filantropku vyfotila její sestřenice Ria Diyaoluová na Twitter a příběhu si všimla americká média, včetně populárního webu BuzzFeed. "Moje malá drsná sestřenice si objednala hračky za více než 300 dolarů a tahle fotka ukazuje, jak se podvod provalil," napsala k příspěvku na Twitteru Diyaoluová.

O pár dní později vysvětlila, že Kaitlin darovala všechny hračky včetně videoher a deskových her nedaleké nemocnici, kde jako batole strávila týden.

"Věděla velmi dobře, co dělá. Překvapilo mě, že šestiletá dokáže na jedno kliknutí objednat cokoliv," dodala sestřenice malé rebelky.

autor: Magazín | 17. 8. 2018 13:22

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama