Jednovaječní bratři si vzali jednovaječné sestry. Po dvojité svatbě se nastěhují do jednoho domu

Magazín Magazín
4. 8. 2018 11:00
Na vlas stejné sestry Krissie a Kassie potkaly na přednášce o dvojčatech skoro identické bratry Zacka a Nicka a byla z toho láska jako trám. Krissie Bevierová si 3. srpna v americkém státě Michigan vzala Zacka Lewana, zatímco její dvojče Kassie řeklo o den později ano Zackovu bratru Nickovi. Po obřadech obě novomanželské dvojice usedly ke společné svatební hostině a teď se stěhují do stejného domu.
Dvojčata si vzala dvojčata.
Dvojčata si vzala dvojčata. | Foto: ČTK

Americká dvojčata Krissie a Kassie si jejich okolí odmalička pletlo, protože obě světlovlásky vypadají téměř stejně. Když jim ale známá z jejich církve kdysi řekla, že si jednoho dne musí vzít dvojčata opačného pohlaví, braly to obě ženy jen jako povedený vtip.

Tehdy ještě netušily, že naprosto identicky vyhlížející bratry opravdu potkají a bude je čekat společná svatba.

Z žertu se totiž na počátku letošního srpna stala skutečnost, protože zatímco čtyřiadvacetiletá Krissie si 3. srpna vzala stejně starého Zacka Lewana, její sestra Kassie se 4. srpna vdává za Zackovo dvojče Nicka. Aby toho nebylo málo, po obřadech se novomanželské páry chystají nastěhovat do společného domu ve městě Fenton.

A kde se Krissie a Kassie se Zackem a Nickem vlastně potkaly? Dvojčata se seznámila před čtyřmi lety na Grand Valley State University, kde společně navštěvovala hodiny psychologie.

"Na jedné přednášce jsme měli probírat psychologii dvojčat a profesor se zeptal, jestli ve třídě nějaká jsou. Se sestrou jsme okamžitě zvedly ruku," svěřila se Kassie Bevierová deníku Jackson Citizen Patriot. "V ten moment jsem se podíval za sebe a věděl jsem, že s bratrem máme problém," dodal pro deník Nick Lewan.

Hned po přednášce si dívčí i klučičí dvojčata vyměnila telefonní čísla, a když se Kassie a Nick domluvili na prvním rande, napadlo je pozvat i Krissie a Zacka.

Oba páry se začaly vídat pravidelně a loni bratři Lewanovi navrhli sestrám Bevierovým společný výlet do muzea Henryho Forda v Dearbornu. Přestože to Zack s Nickem původně neplánovali, požádali tam nakonec své vyvolené o ruku přesně ve stejný moment.

Při líbánkách na Floridě, které je teď čekají, si od sebe oba páry na chvíli oddychnou, ale mají v plánu podívat se společně do Disney Worldu. "Nechodíme spolu všude, ale v devadesáti procentech případů se z jednoho rande stává rande dvojité," prozradila Kassie listu Jackson Citizen Patriot.

Fakt, že jim společné vztahy klapou, si novomanželé vysvětlují tím, že je jejich rodiče vychovávali podobným způsobem.

"Jinak má ale každý z nás individuální osobnost. Máme rozdílné zájmy, rozdílná zaměstnání a vzájemné odlišnosti respektujeme," zdůraznil americkému deníku Zack Lewan.

Sestry Bevierovy si v současnosti dodělávají doktoráty z fyzioterapie na univerzitě v Michiganu, Nick Lewan usiluje o magisterský titul v oboru poradenství v oblasti duševního zdraví na univerzitě v Oaklandu a jeho dvojče Zack pracuje pro energetickou společnost.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Správce Březinova ostravského areálu poslal soud na devět let do vězení

Olomoucký krajský soud potrestal správce Březinova ostravského areálu Ivana Kováříka devíti lety a dvěma měsíci vězení. Podle soudu byl členem organizované zločinecké skupiny Radka Březiny, která obchodovala s nezdaněným lihem, a má podíl na škodě ve výší 364 milionů korun. Tomáše Pantlíka, který se staral o sklad v Olomouci, soud zprostil obžaloby. Dospěl k závěru, že žalovaný skutek není trestným činem. Oba muži byli poslední obžalovaní z hlavní větve Březinovy kauzy. Čítala osm obžalovaných, ostatní už byli pravomocně odsouzeni.

Zdroj: ČTK
Aktualizováno před 1 hodinou

Dálnice D1 na Benešovsku byla hodinu neprůjezdná, ve směru na Brno se srazila dvě auta

Dopravní nehoda u Trhového Štěpánova v úterý zhruba na hodinu zastavila provoz na dálnici D1 ve směru na Brno. Kvůli srážce nákladního a osobního auta byl přerušený provoz mezi sjezdem číslo 49 u Psářů a sjezdem číslo 56 u Soutic. Jeden člověk byl zraněn. Vyplynulo to z informací Národního dopravního informačního centra a krajských hasičů.

Nehoda na 56. kilometru uzavřela dálnici D1 kolem 6:30. Podle mluvčí středočeských hasičů Terezy Fliegerové narazilo osobní auto do nákladního. "Bylo tam nějaké lehčí zranění. Hasiči nikoho nevyprošťovali, ale poskytli předlékařské ošetření," uvedla Fliegerová. Provoz na dálnici byl podle Národního dopravního informačního centra obnoven kolem 07:30.

Na místě kromě hasičů zasahovali také policisté a záchranáři. "Zraněný byl ošetřen. Jeho zdravotní stav nevyžadoval převoz do zdravotnického zařízení, takže byl ponechán na místě," řekla mluvčí krajské záchranné služby Petra Effenbergerová.

Zdroj: ČTK
Další zprávy