reklama
 
 

Indka splnila sen matce, která se loučila s kariérou letušky. Řídila letadlo na jejím posledním letu

2. 8. 2018 14:49
Indická pilotka splnila sen svojí matce, letušce. Pilotovala letadlo na jejím posledním letu před odchodem do zaslouženého důchodu.

Indická pilotka Ashrrita Chinchankarová splnila sen svojí matce, letušce, která po osmatřiceti letech služby v aerolinkách Air India odešla do důchodu. Na matčině posledním letu pilotovala letadlo.

Na dojemný příběh, který rezonoval na sociálních sítích, upozornil server BBC.

"Jsem tak šťastná a hrdá, že mohu pilotovat letadlo, v jehož posádce je i moje maminka. Ta po osmatřiceti letech odchází do důchodu a já teď budu pokračovat v jejím odkazu," napsala  Ashrrita Chinchankarová na Twitteru.

Příspěvek zanedlouho po zveřejnění získal více než pět tisíc lajků a stovky pozitivních reakcí z celého světa. Většina lidí Chinchankarovou dále žádala, aby příběh doplnila videem z posledního matčina letu.

"Tohle je moje máma na posledním letu. Byl to opravdu krásný den, skvělí cestující a tolik srdečných přání a objetí," vyslyšela prosby lidí a zveřejnila videozáznam z letu.

"Obě dvě jsme šťastné a ohromené. Je neuvěřitelné, jak lidé reagovali na náš příběh, a jsme nadšené, že se radují s námi," komentovala Chinchankarová pro server BBC pozitivní reakce z Twitteru.

Hold její matce vzdala i letecká společnost nebo bývalý indický ministr letectví Praful Patel. "Ty nejsilnější a nekrásnější příběhy jsou ty, které se odehrávají v reálném životě," napsal.

A jaké plány má novopečená důchodkyně do budoucna? Podle slov její dcery bude v příštích měsících především cestovat.

autor: Magazín | 2. 8. 2018 14:49

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama