reklama
 
 

Američan vzal tři zaměstnání a pracoval sedm dní v týdnu, aby dceři koupil vysněné šaty na ples

11. 8. 2018 10:00
Ricky Smith z amerického státu Pensylvánie není jen láskyplný otec, ale i neúnavný dříč. Aby své čtrnáctileté dceři mohl dopřát drahé plesové šaty, do kterých se u výkladní skříně zamilovala, rozhodl se pracovat sedm dní v týdnu a brát směny ve třech různých zaměstnáních. Video, na kterém jeho dcera květované šaty rozbaluje, se stalo hitem sociálních sítí.

Šestatřicetiletý Američan Ricky Smith patří mezi otce, kteří svým dětem splní všechno, co jim na očích vidí. Když se jeho čtrnáctiletá dcera Nevaeha zmínila, že ji na konci školního roku čeká ples, a ukázala mu za výlohou obchodu šaty, které by si na něj ráda vzala, rozhodl se její přání vyslyšet.

Aby si však květované šaty za 200 dolarů, což dělá asi čtyři a půl tisíce korun, mohl dovolit, musel nemajetný rodič v práci pořádně zabrat. Už dříve pracoval šest dnů v týdnu, ale kvůli dceři si přibral ještě další zaměstnání. Na drahé šaty muž z města Monongahela ve státě Pensylvánie vydělával v místní pobočce McDonald's, v restauraci Popeyes a ve večerce Circle K.

Časté přesčasy a práce sedm dní v týdnu se mu ale vyplatily. Po měsících dřiny se Smith s manželkou Kelly Anne domluvil, že dceru vezmou do fastfoodu, kde Ricky pracuje. Když žena s dívkou dorazily, Smith za nimi přišel se záhadnou taškou. "Mám pro tebe šaty po babičce. Asi to není to, co sis představovala, ale snad se ti budou líbit," zažertoval.

Pak ale Nevaeha tašku otevřela a z očí jí vytryskly slzy štěstí. Před sebou měla přesně ty šaty, o kterých snila. "Jsem moc ráda, že mám tak štědrého tatínka," přiznala studentka Ringgold Middle School televizní stanici ABC potom, co video s radostnými momenty natočené její matkou obletělo internet. "Vidět výraz její tváře pro mě mělo nevyčíslitelnou cenu," svěřil se Smith.

Now this is really what being a dad is all about! 🤗 Her dad works three jobs and surprised her with her dream dress for 8th grade formal after telling her it was not a financial possibility. He made it happen and surprised her at his work! Definitely daddy’s little girl! ❤️ We’re so happy we could be a part of it! Happy Father’s Day to all the amazing dads out there that go above and beyond for their kids day in and day out! #styleexchangeboutique #daddyslittlegirl #hardworkingdad #8thgradeformal #welovesurprises #mcdonalds #fathersday *We do not own copyrights to this music

Zveřejnil(a) Style Exchange Boutique dne 16. June 2018

autor: Magazín | 11. 8. 2018 10:00

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama