Úmysl, nebo trapas? Erotická hračka v živém vysílání je hitem sociálních sítí

Aktuálně.cz Aktuálně.cz
28. 1. 2021 13:17
Předmět za zády Britky Yvette Amosové při jejím rozhovoru v BBC Wales Today se stal hitem sociálních sítí. Žena odpovídala na dotazy ohledně ztráty zaměstnání kvůli pandemii. Pozorní diváci přitom za ní objevili na polici v knihovně předmět, který připomínal erotickou pomůcku zvanou dildo.
Dildo v živém vysílání BBC? Předmět připomínající erotickou pomůcku se stal hitem sití. | Video: Aktuálně.cz

"Možná nejlepší zátiší zpravodajského vstupu v historii BBC Wales. Vždy si zkontrolujte poličky, než jdete do vysílání," napsal k tomu s nadsázkou na Twitteru novinář Grant Tucker. Uživatele této sociální sítě záběr pobavil a přes noc ho mnoho lidí sdílelo.

Otázky, co je doopravdy na poličce a kdo za to může, ale některé uživatele Twitteru rozdělily. Přeli se, zda je předmět ve skutečnosti reálnou sexuální hračkou, nebo plastikou. "Jde o novinku v podobě svíčky. Ne že bych to tímhle názorem vylepšil," vtipkoval jeden z uživatelů.

Jiní lidé spekulovali, zda si přátelé nebo rodina neudělali z Yvette legraci. Objevily se i názory, že si předmět žena umístila na poličku záměrně.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Důvěra v českou ekonomiku opět klesla, firmy trápí zdražovaní materiálů

Důvěra v českou ekonomiku se v září meziměsíčně potřetí snížila, proti srpnu klesla o 2,4 bodu na 96,2 bodu. Zhoršila se u podnikatelů i spotřebitelů. Důvodem pesimismu firem je pokračující nedostatek materiálů a jejich zdražovaní, u spotřebitelů vyvolává obavy zvyšování cen. Na webu o tom v pátek informoval Český statistický úřad (ČSÚ). V meziročním srovnání jsou ale všechny indikátory vyšší.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Na Sardinii zadrželi bývalého katalánského premiéra Puigdemonta, Madrid ho viní ze vzpoury

Policie na Sardinii ve čtvrtek večer zadržela bývalého katalánského premiéra Carlese Puigdemonta. Podle katalánského deníku La Vanguardia současného europoslance zadržela na základě zatykače, který vydal španělský nejvyšší soud. Madrid ho viní ze vzpoury kvůli referendu o nezávislosti Katalánska v roce 2017. Politik by měl v pátek stanout před italským soudem.

Puigdemont odcestoval na Sardinii, aby se zúčastnil folklórního festivalu a jednal s tamními politiky. Sardinie totiž patří k regionům, kde se část politiků snaží prosadit nezávislost na Itálii. "Když přistál na letišti v Algheru, tak ho zadržela policie," uvedla v prohlášení Puigdemontova poslanecká kancelář.

Soud v Sassari by měl nyní rozhodnout, zda politika vydá do Španělska či nikoliv. Stání je naplánováno na dnešní dopoledne, ačkoliv podle agentury ANSA není jasné, zda soudce rovnou rozhodne o extradici. "Věříme, že justiční orgány Puigdemonta propustí. Je to už počtvrté, co se tohle stalo," prohlásil politikův právní obhájce Gonzalo Boyer.

Puigdemont je členem Evropského parlamentu, který ho ale zbavil poslanecké imunity. Proti tomuto rozhodnutí podal katalánský politik námitku k soudu, který o ní ještě nerozhodl. Katalánský politik žije trvale v Belgii, která ho do Španělska nevydala. Tam ho státní zástupci chtějí soudit za uspořádání referenda o nezávislosti v říjnu roku 2017 a další aktivity ve prospěch nezávislosti Katalánska. Puigdemont byl tehdy katalánským premiérem a separatističtí politici vypsali plebiscit navzdory nesouhlasu vlády v Madridu a soudů.

Zdroj: ČTK
Další zprávy