Bude to Diana, nebo Arthur. Britové sází na jméno královského dítěte Harryho a Meghan

Podívejte se, jak spolu Harry a Meghan prožívali zlomové momenty vztahu - svatbu, první zahraniční cesty i oznámení těhotenství.
Královská svatba byla oficiálně oznámena 15. prosince 2017.
Princ Harry a Meghan se vzali 19. května 2018 v kapli sv. Jiří na hradě Windsor.
Kromě britské královské rodiny či matky Meghan, Dorie Raglandové, dorazilo také množství celebrit. Mezi nimi například Oprah Winfreyová, Idris Elba, George Clooney se svou ženou Amal, manželé Beckhamovi, James Blunt, Elton John s manželem či Serena Williamsová.
V říjnu loňského roku navštívili suchem zasažený region na jihovýchodě Austrálie, kam s sebou podle médií přivezli i typicky britské deštivé počasí.
Foto: Profimedia.cz
Magazín Magazín
20. 3. 2019 10:08
Jak se bude jmenovat dítě britského prince Harryho a jeho ženy Meghan? Bývalá americká herečka je v posledním trimestru těhotenství a sázkové kanceláře mají vypsané kurzy nejen na jméno a pohlaví dítěte, ale i přesné datum, místo narození nebo váhu královského miminka.

Nejčastěji lidé sází na jméno novorozence, který by měl podle britských médií přijít na svět v dubnu. Podle sázkové kanceláře William Hill by si Britové přáli Arthura, pokud by se narodil chlapec, a v případě holčičky pak Dianu, píše agentura Reuters.

"Diana má kurz deset ku jedné a mezi dívčími jmény je opravdu velkou favoritkou, tady nějaké velké překvapení není," řekl mluvčí kanceláře s tím, že přijímají hodně sázek i na Victorii.

Meghan a Harry, kteří se vzali loni v květnu a těhotenství vévodkyně oznámili v říjnu, pohlaví miminka neví a bude pro ně překvapením stejně jako pro příznivce monarchie.

Další sázková kancelář Betfair se podle kurzů přiklání k tomu, že se vévodům narodí holčička a bude se jmenovat Diana stejně jako Harryho zesnulá matka. Bez šance podle kanceláře není ani Alice, o které se spekulovalo již v souvislosti se třetím dítětem prince Williama a jeho ženy Kate. Těm se nakonec narodil chlapec Louis.

"Sázející cítí, že v královské rodině jednou bude i Alice, o tohle jméno je mezi nimi velký zájem," řekla mluvčí Betfair. Právě matka Harryho dědečka Philipa se jmenovala Alice.

Do úzkého výběru Betfair se dostali i Arthur, Victoria, Grace, James či Edward.

Kanceláře přiznávají, že oproti těhotenství Kate a Williama přijímají v případě miminka Meghan a Harryho o 30 procent více sázek.

Video: Meghan vyrazila na poslední večírek před těhotenstvím

Meghan vyrazila na poslední večírek před mateřstvím. Do Ameriky odjela bez Harryho | Video: Reuters
 

Právě se děje

Další zprávy