Video: Pohledy do zákulisí Tour de France - jak tým slaví narozeniny jezdce? Zpěvem

Ilona Bělovová
30. 6. 2017 15:02
Tour de France je velký sportovní cirkus, ale život se během ní nezastaví. A tak týmy řeší i docela obvyklé věci. Třeba jak oslavit narozeniny jednoho ze závodníků. Na videu se můžete podívat, jak to zvládl tým Bora Hansgrohe v převečer ostrého startu slavného závodu. Oslavencem byl v tomto případě cyklista Marcus Burghardt.
Pohled do zákulisí týmu na Tour de France. Jak se slaví narozeniny cyklisty | Video: Ilona Belovová
 

Právě se děje

před 5 hodinami

Trump předčasně zveřejnil záznam rozhovoru s televizí CBS

Bílý dům dnes zveřejnil nesestříhaný záznam interview mezi prezidentem Donaldem Trumpem a reportérkou pořadu 60 Minutes (60 minut) Lesley Stahlovou, z něhož Trump při natáčení předčasně odešel kvůli údajné zaujatosti novinářky, které pohrozil blíže nespecifikovanou odvetou. Podle agentury Reuters tím prezidentská kancelář porušila dohodu s televizí CBS, podle níž měl rozhovor vyjít až o víkendu v rámci zvláštního předvolebního dílu, v němž bude také interview s demokratickým kandidátem Joem Bidenem.

"Podívejte se na tu zaujatost, nenávist a drzost, kterou předvádí (pořad) 60 minut a CBS," napsal Trump na twitteru. Dodal přitom, že moderátorka dnešní (páteční SELČ) druhé a poslední předvolební debaty s Bidenem Kristen Welkerová bude "daleko horší".

Trump sdílel v příspěvku odkaz na video, v němž je pouze jeden záběr na prezidenta. V záznamu jsou však slyšet otázky moderátorky a občas i dalších lidí v místnosti.

Zdroj: ČTK
Další zprávy