reklama
 
 

Obhájí biker Kulhavý titul? Král cyklistiky 2017 bude opět vyhlášen v přímém přenosu

5. 11. 2017 18:05
Vyhlášení nejlepších českých cyklistů letošní sezony proběhne ve čtvrtek 9. listopadu a akci bude stejně jako v loňském roce vysílat v přímém přenosu ČT Sport. Král cyklistiky se bude vyhlašovat na výstavišti v pražských Letňanech.

Kromě krále české cyklistiky budou opět vyhlášeni nejlepší závodníci v jednotlivých kategoriích (tedy silnice, dráha, MTB, BMX, trial, sálová cyklistika, cyklokros, handicapovaní cyklisté a junioři). O nová jména se také rozroste síň slávy.

"Jsem rád, že se nám daří se společností ABF rok od roku zvedat kvalitu tohoto svátku všech cyklistů," konstatoval generální sekretář Českého svazu cyklistiky Stanislav Kozubek. "Korunovace nového Krále cyklistiky za asistence kamer ČT bude zdařilou tečkou za další úspěšnou cyklistickou sezonou," dodal. 

Na premiéru v nové roli se těší i Lubor Tesař ze společnosti ABF, která slavnostní večer bude pořádat. "Mám radost, že se hned po mém nástupu podařilo domluvit vysílání přímého přenosu na devátého listopadu od 20.30. Cyklistika si zaslouží vyhlášení v hlavním vysílacím čase," řekl. Nově se podle něj chystá vyhlášení Ceny Fair play, která bude za celoživotní přístup a příklad při výchově cyklistické mládeže či za mimořádný čin.

Další novinkou bude otevřená tisková konference ve foyeru kongresového sálu s největšími hvězdami bezprostředně po vyhlášení ankety.

autor: Cyklo | 5. 11. 2017 18:05

Související

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama