Foto: v týmovém autobuse cyklistické stáje Bora najdete kávovar, pohovku i sprchový kout

Foto: v týmovém autobuse cyklistické stáje Bora najdete kávovar, pohovku i sprchový kout
Sportovní manažer týmu Bora Ján Valach ve dveřích týmového autobusu.
Takto vypadá pracoviště řidiče.
V přední části jsou pohodlná kožená křesla pro závodníky.
Tuto pohovku si oblíbil mistr světa Peter Sagan.
Foto: Tomáš Vocelka
Tomáš Vocelka Tomáš Vocelka
1. 5. 2017 14:49
Chcete vědět, co všechno je uvnitř týmového autobusu profesionální cyklistické stáje? Pojďte tam s námi nahlédnout - čtenářům Aktuálně.cz to umožnil tým Bora-Hansgrohe.
 

Právě se děje

před 54 minutami

Americká sonda úspěšně přistála na planetce Bennu

Sonda OSIRIS-REx amerického Národního úřadu pro letectví a vesmír (NASA) úspěšně přistála na planetce Bennu, kde se pokusila odebrat vzorky horniny. Zda byl odběr úspěšný, se uvidí až v následujících dnech, uvedla dnes agentura AP.

"Nemůžu uvěřit, že jsme to doopravdy dokázali," řekl po přistání sondy jeden ze členů týmu NASA, profesor Dante Lauretta z Arizonské univerzity. "Sonda udělala všechno, co měla."

Poté, co OSIRIS-REx poslala na Zemi potvrzení o kontaktu s asteroidem vzdáleném více než 322 milionů kilometrů, propuklo v sále nadšení. Může však trvat až týden, než bude jasné, zda a případně kolik horniny se podařilo sondě odebrat a jestli bude potřeba další pokus.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Trump předčasně ukončil rozhovor, moderátorce slíbil odvetu

Kvůli nespokojenosti s moderátorkou ukončil americký prezident Donald Trump v úterý večer (místního času) předčasně rozhovor v televizi CBS. Následně pohrozil jeho předčasným zveřejněním a novinářce oblíbeného pořadu slíbil odvetu.

Trump dva týdny před prezidentskými volbami na twitteru kritizoval rozhovor s moderátorkou Lesley Stahlovou jako "podvod" a "předpojatost". Interview má CBS odvysílat tuto neděli v rámci předvolebního speciálu pořadu "60 Minutes" (60 Minut) o republikánu Trumpovi a jeho demokratickém vyzyvateli Joe Bidenovi.

Podle zdroje deníku byla důvodem ukončení rozhovoru Trumpova spokojenost s otázkami moderátorky.

Zdroj: ČTK
Další zprávy