reklama
 
 

V Brně se otevírá cyklistický ateliér. Asphalt Cycling Lab nabídne zakázkovou stavbu stylových kol

7. 12. 2017 16:12
Fanoušci cyklistiky, kteří se zajímají o zakázkovou stavbu stylových bicyklů mají v Brně novou příležitost. V pátek 8. prosince se slavnostně otevře cyklistický ateliér Asphalt Cycling Lab, nabízející vše od silničních vintage "železňáků" přes singlespeedy, městské stylovky a dráhová kola až po špičkové silniční závodničky.

Otevření "laboratoře" v Pekařské 34 je v pátek naplánováno na sedmou hodinu večer. V rámci otvíračky si bude možné osahat třeba Repete Reborn, kolo od mladých českých rámařů z Repete Cycles, které na veletrhu NAHBS v americkém Louisvillu získalo cenu za nejlepší silniční kolo. Robin Fišer a Mikoláš Voverka přijedou svá kola předvést osobně. 

Svou účast na otvíračce i na plánované sobotní projížďce přislíbil také dráhový cyklista, vítěz Světového poháru v keirinu a aktuální král české cyklistiky Tomáš Bábek.

Součástí portfolia cyklistického ateliéru Asphalt Cycling Lab je také nabídka profesionálních fotografických tisků s cyklistickou tematikou, limitované sítotiskové plakáty, trička nebo klasické "musette bags" (cyklistické tašky přes rameno), kterým ACL vdechl život ve spolupráci s mladou značkou Ráfek.

Setkání fajnšmekrů doplní možnost vyzkoušet si cyklistické dovednosti v jízdě na válcích.

Více o aktivitách tohoto u nás ojedinělého projektu najdete na facebookových stránkách a webu Asphaltcyclinglab.exposure.co.

autor: Cyklo | 7. 12. 2017 16:12

Související

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama

  Sponzorované odkazy

  reklama