Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Co udělat pro silnou imunitu, která je podstatou dobrého zdraví?

komerční článek
23. 2. 2021 10:33
Každodenní dlouhodobé nošení roušek, brutální restrikce a dlouhodobý enormní stres i zoufalý zápas s korona virózou se postupně začíná projevovat na zdraví obyvatel nejen duševním. Při každodenních mezilidských kontaktech dochází mezi lidmi k vzájemným inhalacím obrovského spektra mnoha virů a bakterií na které musí náš imunitní systém reagovat.
Co udělat pro silnou imunitu, která je podstatou dobrého zdraví?
Co udělat pro silnou imunitu, která je podstatou dobrého zdraví? | Foto: komerční článek

     Tím dochází k trénování a vzájemnému posilování imunity každého z nás. U dlouhodobě globálně zarouškovaných obyvatel k tomuto procesu dochází poměrně slabě. Výsledkem může být snížená imunita a vyšší náchylnost k respiračním infekčním potížím. Pro udržení imunity je mimo jiných aktivit vhodné používat imunopřípravky.

     Na posílení dětské imunity existuje na první pohled velké množství nejrůznějších přípravků, často se jedná jen o směsi běžných vitaminů, zpravidla ve formě předražených želatinových bonbónů plných různých barviv.

     IMUNILKY pro děti představují jeden z nejúčinnějších soudobých doplňků stravy v podobě cucavých tablet. Jedná se o první komplexní preparát na trhu v ČR určený ke globálnímu posílení imunitního systému dětí. Přípravek je postaven na základech z kolostra, betaglukanů z hlívy ústřičné, obsahují také extrakt z červené řepy, vitamín C a vitamín D3. Je zřejmé, že tento přípravek je schopen nahradit několik specifických produktů.

     Kolostrum je dominantní složkou Imunilek. V naturální podobě se jedná o velmi složitou emulzi stovek vysoce účinných biologicky a imunologicky významných látek, které mají schopnost budovat a zesilovat imunitní systém event. regenerovat. Jedná se o takové typy látek, jaké dokáže vyrobit pouze živé tělo a jsou nenahraditelné jakýmkoli rostlinným materiálem.

Co udělat pro silnou imunitu, která je podstatou dobrého zdraví?
Co udělat pro silnou imunitu, která je podstatou dobrého zdraví? | Foto: komerční článek

     Kolostrum obsahují také IMUNILKY pro dospělé, obsahují i mateří kašičku, která je jedním z nejzáhadnějších přírodních produktů.  Včely ji používají k výživě své královny. Její složení není dosud zcela objasněno. Všechny složky mateří kašičky dovedla k dokonalosti více než 100 milionů let trvající evoluce. Důležitou složkou Imunilek je vitamin D, který se podílí na správném fungování imunitního systému. Inulin v kombinaci s laktobacily umožňuje růst symbiotických střevních bakterií, které mají důležitý vliv na přestup imunolátek do krve.    

     Nejnovější informací z vědeckých kruhů je skutečnost, že lidé s dostatečnou koncentrací vitaminu D v krvi mají statisticky lehčí průběhy onemocnění COVID-19.

Vitamin D má vliv na správné fungování imunitního systému každého z nás. Vitamin D3/D2 Biokomplex + B5 2000 I.U. je špičkově navržený vitamin, který kromě vlastního déčka obsahuje doprovod bioaktivních látek k správnému vstřebávání vit. D.

     Vitamin D hraje v našem těle důležitou roli. Je zmapováno na 200 různých reakcí, na nichž se podílí. Každá buňka našeho těla má receptor pro vitamin D. Vitamin D nám umožňuje vstřebávat vápník z jídla, abychom získali stavební materiál, který potřebujeme k vybudování a udržení silné kostry. Přirozeně je v našich podmínkách složité vitamin D získat. Proto se pro mnoho lidí stává řešením doplněk stravy. Vitamin D3/D2 Biokomplex extra silný + B5 je špičkový doplněk stravy, kterým lze doplňovat vitamin D po celý rok. Vysoká kvalita přípravku je dána jeho složením. Je to jediný komplexní vitamin D, který obsahuje jak živočišný vitamín D3, tak rostlinný D2. Kromě toho každá jeho tableta obsahuje další složky, které pomáhají vitaminy D dostat do aktivní podoby, především vitamin B5, který přispívá k tvorbě aktivních forem vitaminu D.

Co udělat pro silnou imunitu, která je podstatou dobrého zdraví?
Co udělat pro silnou imunitu, která je podstatou dobrého zdraví? | Foto: komerční obsah

      Zásadní pro imunitu a celkové zdraví člověka je vitamin C. Vitamin C Biokomplex obsahuje bohatý rostlinný základ v podobě rakytníku a černého rybízu, který je obohacen o několik forem vitaminu C rozpustných nejen ve vodě, ale i v tucích, což je na českém trhu unikátní. V tuku rozpustný vitamin C dosahuje tkáňových oblastí, do kterých se klasická kyselina askorbová rozpustná ve vodě nemůže dostat. Projevuje se silnými antioxidačními účinky v oblasti lipidů v celém těle, což potvrdila řada studií. V tucích rozpustný vitamin C je schopen zpomalit také radikálovou destrukci kyseliny hyaluronové, což prospívá zdraví kůže. Liposomální forma vitaminu C má několikrát vyšší bioprostupnost ke všem tělesným buňkám, včetně buněk imunitního systému, oproti klasickému vitaminu C. Je to díky zvláštní liposomální mikrostruktuře. Výsledkem je, že v buňkách se nachází několikanásobně vyšší koncentrace céčka, než jsme schopni dosáhnout užíváním běžných molekulárních vitaminů. Tato forma značně přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem, podpoře tvorby kolagenu pro normální funkci chrupavek, dásní, kůže, kostí, zubů a krevních cév. Rovněž pomáhá zvyšovat vstřebávání železa. Liposomální forma céčka je až 4x účinnější než běžné vitaminy C.

    Přirozená imunita umožňuje první linii obrany vůči infekci a slouží jako stále "ostražitý" strážce pro případ náhlého napadení těla infekcí. V soudobé civilizované společnosti je důležité imunitu budovat, posilovat a kultivovat. Vhodně volené doplňky stravy jsou jedním z nástrojů nejúčinnějších, ale je velmi vhodné nezapomenout na pohybové aktivity a pobyt na čerstvém vzduchu.

 

Právě se děje

před 8 minutami

James v 1300. startu v NBA dovedl Lakers k výhře nad Golden State

LeBron James odehrál 1300. zápas v základní části NBA a jubileum oslavil přesvědčivým vítězstvím Los Angeles Lakers 117:91 nad Golden State. Stále bez zraněného Anthonyho Davise domácí rozhodli už během první půle, úvodní čtvrtinu vyhráli o dvacet bodů a v poločase vedli 73:44. K triumfu si Lakers pomohli 60 doskoky proti 35 soupeřovým. James za 24 a půl minuty hry dal 19 bodů a byl nejlepším střelcem zápasu.

Výsledky NBA:

Boston - Washington 111:110, Detroit - New York 90:109, Houston - Memphis 84:133, LA Lakers - Golden State 117:91, Miami - Atlanta 109:99, Milwaukee - LA Clippers 105:100, Minnesota - Phoenix 99:118, Sacramento - Charlotte 126:127.

Utkání Toronto - Chicago bylo odloženo.

před 32 minutami

AstraZeneca prodala svůj podíl ve firmě Moderna. Obě vyrábí vakcíny na covid-19

Britsko-švédská farmaceutická firma AstraZeneca prodala svůj podíl 7,7 procenta v americké biotechnologické společnosti Moderna za více než jednu miliardu USD (21,6 miliardy Kč). Akcie Moderny v poslední době výrazně rostly díky její vakcíně proti covidu-19. AstraZeneca byla druhým největším akcionářem Moderny. Informuje o tom list The Times.

Ze zprávy nebylo okamžitě jasné, za jak dlouhé období AstraZeneca svůj podíl prodala. Cena akcie Moderny se minulý měsíc zvýšila až na 186 USD z 29 USD před rokem. V pátek akcie firmy uzavřely na ceně 154,81 USD, což celou firmu ohodnotilo na 61 miliard USD.

Zisk z prodeje akcií posílí finance firmy AstraZeneca, která stejně jako Moderna vyrábí vlastní vakcínu proti covidu-19, vyvinutou ve spolupráci s Oxfordskou univerzitou. Na rozdíl od Moderny ji však v době pandemie prodává bez zisku.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Netanjahu obvinil Írán z výbuchu na izraelské obchodní lodi

 Izraelský premiér Benjamin Netanjahu dnes obvinil Írán z odpovědnosti za páteční výbuch na izraelské obchodní lodi v Ománském zálivu. Vyhnul se ale přímé odpovědi na otázku, zda Izrael chystá nějakou odvetu. Informovala o tom agentura Reuters.

Už v sobotu uvedl izraelský ministr obrany Benny Ganc, že za výbuchem na lodi pravděpodobně stojí Írán. Plavidlo MV Helios Ray pro přepravu vozidel zasáhl výbuch nad hladinou vody, který prorazil otvor v obou stranách kýlu. Nikdo z posádky nebyl zraněn. "Jednalo se nepochybně o íránskou operaci. To je jasné," řekl dnes Netanjahu izraelské rozhlasové stanici Kan.

Na dotaz, zda Izrael bude nějak reagovat, Netanjahu zopakoval svá předchozí prohlášení, že je odhodlaný zabránit Íránu ve vývoji jaderné kapacity a dodal: "Írán je největším nepřítelem Izraele, a my proti němu budeme nadále zasahovat po celé oblasti," uvedla agentura AFP.

Zdroj: ČTK
Další zprávy