Video: Co se stane, když děláte rozhovor pro BBC a dovnitř vtrhne vaše dítě? Baví se celý svět

Tomáš Vocelka Tomáš Vocelka
11. 3. 2017 12:29
V živém televizním vysílání se občas stanou bláznivé věci. Zrovna teď se přihodilo na světoznámé televizi BBC. Do pracovny experta, který poskytoval rozhovor pro zpravodajství, vtrhly jeho malé děti a pak i zoufalá manželka, která se je snažila zadržet. Záznam se teď lavinovitě šíří po internetu.
Když děti vtrhnou do vysílání BBC | Video: BBC, oficiální profil na Youtube

Profesor Robert Kelly zvládl nájezd svých malých dětí s velkým přehledem, prostě dál odpovídal na otázky, které se týkaly jihokorejské prezidentky.  Situací se dobře bavili nejen diváci, ale také zaměstnanci BBC, o čemž svědčí fakt, že záznam celého incidentu okamžitě umístili na oficiální profil BBC na Youtube. Během pár hodin už má přes milion shlédnutí. 

 

Právě se děje

před 36 minutami

Disney bude od zaměstnanců vyžadovat očkování

Walt Disney Company se přidala k firmám, které od svých zaměstnanců začnou vyžadovat očkování proti nemoci covid-19. "Očkování je nejlepší nástroj, kterým můžeme celosvětovou pandemii dostat pod kontrolu a ochránit naše zaměstnance," vysvětlil agentuře AP mluvčí společnosti, jež provozuje zábavní parky, televize, filmová studia i vydavatelství.

Zaměstnancům, kteří dosud očkovaní nejsou, Disney poskytne 60 dnů na to, aby se nařízení přizpůsobili. Po dohodě s odbory rovněž firma oznámila, že očkování bude vyžadovat od všech budoucích pracovníků. Stejně jako Disney hodlají očkování od zaměstnanců vyžadovat firmy Walmart, Google, Facebook, Twitter, Uber, Lyft nebo noviny Washington Post. Podobné opatření, byť zatím ne plošně pro všechny pracovníky, zavádí i videotéka Netflix.

Zdroj: AP
Další zprávy