Při nehodě přišla o nohu, teď nafotila akty. Zajímá ji, co ještě lidé považují za sexy

Magazín Magazín
1. 2. 2017 8:17
Po nehodě na horské dráze, po které přišla o nohu, se mladá Angličanka musela vyrovnat se silnými psychickými problémy i posměšky na sociálních sítích. Nakonec své zjizvené tělo přijala a rozhodla se nafotit odvážné snímky. Ty teď dodaly inspiraci dalším ženám, které trpí nízkým sebevědomím.
Vicky Balchová
Vicky Balchová | Foto: andrewwoodphotography.co.uk /Sunday Mirror

Vicky Balchová se stala v červnu 2015 obětí nehody na horské dráze, při které přišla o nohu. Teď pózovala nahá, aby inspirovala ostatní ženy s tělesným postižením a nízkou sebeúctou.

Sama jednadvacetiletá Balchová trpěla po nehodě a ztrátě končetiny velkými psychickými problémy, musela snášet urážky a posměšky na sociálních sítích. Sérií odvážných fotek chtěla vyzkoušet, co společnost považuje za sexy.

Manažer studia, které Vicky fotilo, obdivuje její statečnost a tvrdí, že je úžasnou inspirací pro ostatní. „Je skvělá, překvapilo nás, že se rozhodla do toho jít,“ řekl Ryan Lea magazínu M.E.N. „Nechtěli jsme fotit kýčovité nebo obscénní fotky, chtěli jsme, aby to celé bylo opravdu vkusné a aby snímky ukázaly její křivky.“

Vicky byla zpočátku hodně nervózní, když ale pak viděla hotové fotky, rozplakala se. „Určitě vůbec netušila, že může takhle vypadat. Najednou u ní bylo vidět, jak jí povyrostlo sebevědomí,“ popsal Ryan Lee.

Její fotky inspirovaly další ženy, jež zažily domácí násilí, nebo se zotavovaly z těžkých nehod, které je fyzicky poznamenaly. Na den se mohly stát někým jiným, zapomenout a dodat si sebevědomí.

Vicky po nehodě nespatřovala ve svém životě žádný smysl, vyrovnávala se se ztrátou nohy i intimním životem. „Musela jsem se znovu naučit milovat své tělo,“ řekla magazínu People. Jizvy jí připomínají boj, který musela podstoupit. „Je mi fuk, kdo je teď vidí. Prošla jsem si peklem a ty jizvy jsou toho důkazem,“ tvrdí.

Proto si je nenechala ani odstranit z fotek, přestože jí to fotograf nabídl. „Jsou mojí součástí, jsem to já,“ odpověděla.

Po focení se jí ozvala jedna 18letá dívka, která trpí nevyléčitelnou formou rakoviny. Napsala Vicky, že je úžasné, že své jizvy ukazuje. „Je to úžasný pocit někomu pomoct. Je mi jasné, že se mi lidi zase budou smát, ale nenechám se tím už rozhodit. Vím, že to dělám pro větší dobro. I kdyby to pomohlo jedinému člověku, že ukážu své jizvy, tak to stojí i tisíc negativních zpráv a tweetů,“ uzavírá Vicky.

Dlouho poté, kdy skončila vláda hnutí Tálibán, jsou ženy v Afghánistánu stále vystaveny tlaku, aby se v muslimské společnosti oblékaly konzervativně. | Video: Radio Free Europe/Radio Liberty
 

Právě se děje

před 46 minutami

Policista, který zabil George Floyda, bude obviněn z vraždy druhého stupně

Generální prokurátor Minnesoty Keith Ellison zvýší obvinění bělošského policisty Dereka Chauvina z vraždy neozbrojeného černocha George Floyda z třetího na druhý stupeň, za což mu hrozí delší vězení. Vznesena budou obvinění také proti třem dalším policistům, kteří byli na místě a kteří po incidentu dostali výpověď. Informoval o tom dnes americký list Star Tribune.

Šestačtyřicetiletý Floyd zemřel poté, co mu Chauvin skoro devět minut 25. května při zatýkání klečel na krku. Nahrávka incidentu obletěla celý svět a v USA spustila vlnu protestů proti rasově motivované policejní brutalitě, které v místech provázelo rabování a vandalismus.

Čtyřiačtyřicetiletý Chauvin dostal minulý týden výpověď a byl obviněn z vraždy třetího stupně a zabití druhého stupně. Nyní ho prokurátor podle tisku chce obvinit z vraždy druhého stupně, za kterou by mohl dostat až 40 let za mřížemi, což je o 15 víc než maximální trest za vraždu třetího stupně.

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Sněmovna se zatím nedistancovala od slov Vojtěcha Filipa k legiím

Sněmovna se zatím nedistancovala od výroků svého místopředsedy a šéfa KSČM Vojtěcha Filipa o československých legionářích, jak to požaduje STAN. Debatu dnes poslanci nedokončili. Filip v diskusi opětovně jakékoli pochybení odmítl. Podle něj mohly být jeho výroky zkresleny.

Filip v nedávném rozhovoru pro ruský armádní deník Krasnaja zvezda kritizoval odstranění sochy sovětského maršála Ivana Koněva z Prahy 6, označil je za "zločinné". Pražské komunální politiky nařkl z neofašismu. Současně pochválil ruskou vládu za to, že nenutí místní úřady, aby svolily k budování pomníků československým legionářům, kteří padli v boji s bolševiky.

"Žádný výrok, který by poškodil dobré jméno československých legií, jsem neřekl. Řekl jsem, že v České republice existují lidé, kteří mají různý názor na československé legie," hájil se Filip.

Zdroj: ČTK
Další zprávy