Koupání v řece, krmení slonů i stezky v oblacích. Máme tipy, co dělat během Vánoc

Magazín Magazín
24. 12. 2019 20:08
Vánoce nemusí být jenom o sledování pohádek v televizi a pojídání cukroví na návštěvách. Během svátků mají otevřeno zoologické zahrady, tropické skleníky i nejrůznější hrady a zámky. Sportovci mohou vyrazit třeba na štěpánský běh nebo závod otužilců. Ti, kteří hledají odpočinek, zase na mši v katedrále svatého Víta či do wellness. Podívejte se na naše tipy.
Bruslení Na Františku, Praha
Bruslení Na Františku, Praha | Foto: ČTK

Bruslení

Bruslení patří mezi oblíbené zimní aktivity, vánoční výzdoba ve městech mu navíc dodává pohádkovou atmosféru. Spousta českých měst na prosincové svátky staví umělá kluziště v centrech.

V Brně si lze jít zabruslit na Moravské náměstí, do Líšně, Lesné, za Lužánky nebo na kluziště vedle restaurace Pavillon. V Ostravě je otevřené Vánoční kluziště Sareza na Masarykově náměstí, ve Skalka family parku a v určité dny a časy také v RT Torax Areně v Porubě. 

V Praze je veřejných kluzišť hned několik. Vyzkoušet můžete to na Letné, Na Františku, na Ovocném trhu, na střeše nákupní galerie Harfa či pod žižkovskou věží. Otevřena je také většina zimních stadionů. V centru města se dá zabruslit i v Českých Budějovicích

 

Právě se děje

Další zprávy