Cítila se nejistá svým zevnějškem, teď se Američanka fotí se svou dvojitou bradou po celém světě

Magdaléna Daňková Magdaléna Daňková
24. 10. 2017 18:00
V pozadí panorama světové destinace, hory nebo národní park. V popředí žena s nakrčenou dvojitou bradou. Tak vypadají ironické cestovatelské fotografie jednadvacetileté Američanky Michelle Liu. Poukazuje tak nejen na přestylizované fotky na sociálních sítích, ale také na tlak společnosti, jež člověka nutí vypadat stále dobře.
Cestovatelka a její brada v Praze.
Cestovatelka a její brada v Praze. | Foto: https://www.instagram.com/chinventures/

Jedenadvacetiletá Američanka Michelle Liu cestuje jako spousta jiných lidí po celém světě a fotí si momentky z různých koutů světa na sociální síť Instagram. Na rozdíl od mnoha uživatelů se však nesnaží na fotkách vypadat co možná nejlépe. Naopak, všude, i na fotkách s dechberoucími výhledy, nastavuje svou dvojitou bradu.

Seriously in disbe-leaf that all of you have (fall)owed me 💕 let me know where I should def go next in my chinventures 🤓

Příspěvek sdílený Michelle Liu • Chinchelle (@chinventures),

Od rakouských hor přes londýnský Westminsterský palác, pařížské panorama či krakovské náměstí.

I don't know about you... but Eiffel in love with this city for sure 😍 Happy #bastille day friends!

Příspěvek sdílený Michelle Liu • Chinchelle (@chinventures),

Až po náměstí Tiananmen v Pekingu. Fotka s bradou a vtipným komentářem nesmí chybět odnikud, kde se zastavila.

Fun fact: Apparently my great-uncle was one of Chairman Mao's personal guards 😮

Příspěvek sdílený Michelle Liu • Chinchelle (@chinventures),

Nechybí ani bradový pohled na Staroměstské náměstí v Praze.

This place should be on everyone's czechlist ✔️✔️

Příspěvek sdílený Michelle Liu • Chinchelle (@chinventures),

Dříve bavila bradou spolužáky, teď uživatele Instagramu

Vtipné cestovatelky se všiml nedávno server Mic. "Svou bradou jsem bavila už spolužáky na střední škole, až jsem se jednou rozhodla pobavit s ní svět," sdělila.

Se sdílením cestovatelský fotek s dvojitou bradou začala před rokem, když odjela studovat do Vídně. Záběry pořizuje vždycky pomocí selfie tyče a podle svých slov tím vždycky zaujme cizince okolo sebe. "Někteří vypadají šokovaní, jiní zmatení, ale na základě svých zkušeností můžu říct, že jsou většinou pobavení," uvedla také Liu.

Bootiful new friendsies in Bootypest 🇭🇺🇺🇸🇬🇧🇦🇺

Příspěvek sdílený Michelle Liu • Chinchelle (@chinventures),

K vtípkům s bradou ji přivedl neustálý tlak okolí, že má nějak vypadat. Protože se cítila nejistá svým zevnějšek, začala si ze sebe dělat legraci. "Nikdy nevím, jak budou cizí lidé reagovat na můj nápad, když je požádám, aby si se mnou udělali 'bradovou selfie'," dodala Liu.

When the whole British Airways squad chin pics with you. Thanks BA crew for being great sports! #TURNIP #FOR #SCOTLAND

Příspěvek sdílený Michelle Liu • Chinchelle (@chinventures),

Pár lidí však už přesvědčila. Třeba posádku letadla v Glasgow, známé v Budapešti nebo kamarády ve vídeňském lunaparku.

Jednou by chtěla být pro své bradové fotky slavná na Instagramu. Nakročeno k tomu má dobře, sleduje ji více než dvacet tisíc uživatelů.

Video: Cestovatelka líčí, jak správně pojídat pavouky

V situacích, kdy jsem si říkala, že to je v háji jsem byla mnohokrát, domů jsem rodičům o peníze zatím nikdy nevolala, říká cestovatelka Gebarovská | Video: Martin Veselovský
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 43 minutami

Čistý zisk skupiny ČEZ loni stoupl na 80,7 miliardy korun. Meziročně víc než osminásobek

Čistý zisk energetické skupiny ČEZ loni stoupl na 80,7 miliardy z předloňských 9,9 miliardy korun. Významný nárůst podle firmy reflektuje enormní růst cen v důsledku ruské invaze na Ukrajinu, rekordní zisk z obchodování s komoditami na zahraničních trzích a vysokou provozní spolehlivost elektráren ČEZ. Provozní výnosy byly meziročně vyšší o 27 procent, dosáhly 288,5 miliardy korun. Skupina to v úterý oznámila v tiskové zprávě.

Skupina ČEZ patří k největším energetickým firmám v Česku. Jejím většinovým akcionářem je stát, který prostřednictvím ministerstva financí drží zhruba 70 procent akcií. Letos ČEZ odvede českému státu více než 100 miliard korun na dividendách, daních z příjmů a odvodech z tržeb výroby.

Zdroj: ČTK
Další zprávy