Sněžnice jsou lepší než běžky. Nic k nim nepotřebujete a stihnete se kochat

Běhání v hlubokém čerstvém sněhu je zážitek, který vás přesvědčí, že na sněžnicích si užijete víc legrace.
Procházky zasněženou horskou krajinou na sněžnicích se v posledních letech stávají stejně oblíbenou dovolenkovou kratochvílí jako výpravy na běžkách.
V rakouském Saalbachu provádí zájemce rodačka z Finska Anne Lappiová, která se do rakouských Alp přistěhovala před dvaceti lety se svým přítelem.
"Přestěhovali jsme se sem, protože milujeme Alpy, je to tady nádherné," vysvětluje.
Výpravy pořádá pravidelně minimálně jednou týdně. Ze Zell Am See, kde žije, vyjíždí do širokého okolí na přání a podle fyzických schopností klientů.
Foto: Magdaléna Daňková
Magdaléna Daňková Magdaléna Daňková
29. 2. 2020 13:35
Pokud na zimní dovolené toužíte po odpočinku od sjíždění kopců a rozmanitých tras na lyžích nebo snowboardu, ale nechcete se jenom válet, máte hned několik možností. Třeba vyzkoušet sáňkování, bruslení nebo běžky. Pokud ale ježdění ve stopě není vaše gusto, vyrazte na túru na sněžnicích. Na procházku zasněženou krajinou jen tak nezapomenete.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 47 minutami

Poslední debatu kandidátů na kancléře SRN provázely spory o sociální témata

Spory o sociální témata, ochranu klimatu a také budoucí německou vládu provázely třetí televizní debatu kancléřských kandidátů konzervativní unie CDU/CSU Armina Lascheta, sociální demokracie SPD Olafa Scholze a Zelených Annaleny Baerbockové. Dnešní společné vystoupení trojice kandidátů bylo před nadcházejícími parlamentními volbami poslední. Vybírat nové složení Spolkového sněmu budou Němci za týden, tedy v neděli 26. září.

Další zprávy