Pizza v limuzíně, fotka s mokrými bandity. Newyorský hotel nabízí pobyty inspirované filmem Sám doma

mdan
Aktualizováno 22. 11. 2017 23:47
Za 895 dolarů, v přepočtu téměř 20 tisíc korun, získají zájemci přepychový pokoj, batoh, vstupenku na Empire State Building a program na míru zážitkům Kevina McCallistera. Kromě obdivování panoramat New Yorku ze sedačky limuzíny je možné zastavit se pro fotku s mokrými bandity nebo vydat se hledat holubí ženu do Central Parku.
Záběr z filmu Sám doma 2.
Záběr z filmu Sám doma 2. | Foto: 20th Century Fox

U příležitosti 25. výročí filmové premiéry oblíbeného vánočního snímku Sám doma 2: Ztracen v New Yorku slavný Hotel Plaza připravil speciální nabídku.

Za 895 dolarů, v přepočtu téměř 20 tisíc korun, získají zájemci přepychový pokoj, batoh, vstupenku na Empire State Building a program na míru zážitkům hlavní postavy snímku Kevina McCallistera.

Projížďka limuzínou nebo fotka s mokrými bandity

Výroční balíček zahrnuje také čtyřhodinovou projížďku limuzínou po městě. Návštěvníci budou vybaveni také filmovou mapou, která je provede Kevinovými dobrodružstvími až na bruslařský ovál Wollman Rink.

Kromě obdivování panoramat New Yorku je možné zastavit se pro fotku s mokrými bandity nebo vydat se hledat holubí ženu do Central Parku, napsal server Konbini

Hosté dostanou pozvánku také na večeři do restaurace Todd English Food Hall, kde ochutnají kuchyni inspirovanou 90. léty. Hotel láká na 25 oblíbených domácích jídel amerických rodin před 25 lety, jako jsou špagety, gurmánské kapsy Todd, cibulové kroužky či koktejly.

A pokud dostanou návštěvníci chuť na sladký dezert, stačí si jej objednat přes pokojovou službu, která jim donese přepychový zmrzlinový pohár.

Video: Stephen Wiltshire nakreslil zpaměti newyorské panorama 

Proslulý autista dokončil panorama NYC. Kreslí zpaměti | Video: Reuters
 

Právě se děje

před 52 minutami

Smartwings nabídnou za letenky od ČSA vouchery, peníze vracet nebudou

Letecká společnost Smartwings nabídne cestujícím, kteří si u dceřiného dopravce ČSA koupili letenku na let Smartwings a ten byl následně kvůli pandemii zrušen, náhradní poukaz na jakýkoliv jiný let aerolinek. Voucher bude ve stejné hodnotě jako nevyužitá letenka. Platby za tyto letenky Smartwings vracet nebudou. Společnost o tom ve čtvrtek informovala v tiskové zprávě.

Cestující s nevyužitými letenkami koupenými přes ČSA zároveň mohou dál žádat o vrácení platby, žádost však mohou uplatnit právě u ČSA. Ty jsou však nyní v insolvenci.

Výměna bude možná u letenek, které dosud cestující nevyužili. Cestující budou muset žádost podat do konce letošního července, Smartwings jim následně vydá elektronický voucher. Poukaz bude ve stejné hodnotě jako původní letenka s platností na 12 měsíců na jakýkoliv z pravidelných letů Smartwings.

Zdroj: ČTK
Další zprávy