Kam na dovolenou se psem? U Gardského jezera můžete s mazlíčky i do wellness center

Foto: Magdaléna Medková
Magdaléna Medková Magdaléna Medková
10. 8. 2019 7:28
Každé odpoledne tu vane čerstvý vítr, a nebýt zalesněných hor, člověk by si ho spletl s mořem. Gardské jezero leží na severu Itálie, v jeho nejužším cípu je obklopené horským masivem, který u jezera vytváří příjemné klima. Jih se zase pyšní historií a krátkým dojezdem do větších měst, jako je Milán a romantická Verona. I to jsou důvody, proč sem každoročně míří stále více Čechů a s nimi i jejich mazlíčci, kteří si po vzoru svých páníčků užívají studené vody, bohaté flóry a dobrého jídla. Se psem můžete pobýt i ve čtyřhvězdičkových hotelech. Podívejte se, jak to u jezera v létě vypadá.
 

Právě se děje

před 5 hodinami

Praha mění pravidla pro pouliční umění v centru, zakáže obří pandy či bublifuky

V centru Prahy už nebudou moci vystupovat lidé v obřích kostýmech pand a dalších zvířat. Zakázané bude také dělání bublin, které znečišťuje chodníky. Změnu vyhlášky o pouličním umění, tzv. buskingu, schválili zastupitelé. Vyhláška také rozšiřuje místa se zákazem pouličního umění na celé Staroměstské náměstí a další místa.

před 6 hodinami

Ve velké části Prahy se zvýší daň z nemovitosti

Ve velké části Prahy se zvýší daň z obytných nemovitostí, v případě komerčních nemovitostí se zdvojnásobí na celém území metropole. Vyplývá to z úpravy vyhlášky pro výpočet daně, kterou schválili pražští zastupitelé. Městské části si mohly určit, zda daň u rezidenčních domů zvýší - z těch velkých tak učinily Praha 1, 3, 7, 8, 10, 11 a 12. 

Další zprávy