Angličanovi dvakrát zakázali nastoupit do letadla z Islandu, protože měl na sobě moc oblečení

Magazín Magazín
16. 1. 2018 7:32
Londýňan Ryan Carney Williams způsobil minulý týden poprask na islandském letišti Keflavík. Dvě letecké společnosti jej odmítly přepravit, protože měl na sobě příliš mnoho oblečení. Williams, který si přezdívá Hawaii, podle deníku Iceland Monitor na sebe navlékl osmery kalhoty a deset svršků. Chtěl se vyhnout poplatku za další zavazadlo. První let s British Airways mu byl zapovězen údajně kvůli špatnému chování, to Williams popřel. Druhý den chtěl odletět do Velké Británie s EasyJetem, ale vstup do letadla mu byl zakázán kvůli předešlému incidentu. Domů se nakonec dostal až napotřetí s aerolinkami Norwegian. Angličan tvrdí, že incident měl rasový podtext. Obě aerolinky mu již vrátily peníze.
Letiště v Keflavíku mělo o zábavu postaráno.
Letiště v Keflavíku mělo o zábavu postaráno. | Foto: Shutterstock
 

Právě se děje

Aktualizováno před 38 minutami

Protidrogová centrála odhalila prodej drog na darknetu, odběratelé byli z celého světa

Národní protidrogová centrála ve spolupráci s celníky a Českou poštou odkryla dva případy prodeje drog přes skrytou část internetu, takzvaný darknet. Drogy posílali pachatelé "ve velkém rozsahu" z území České republiky do celého světa. Na středeční tiskové konferenci to řekl ředitel Národní protidrogové centrály Jakub Frydrych. Měsíčně podle něj rozeslali řádově kilogramy drog.

Policisté pachatele zadrželi při dvou operacích s krycím názvem Airbus a Komp. V prvním případě byla zatčena pětičlenná skupina osob ve věku 25 až 28 let, ve druhém jeden pachatel.

Zdroj: ČTK
Další zprávy